W Nexto.pl jak zawsze odnajdziemy dużo kryminałów oraz garść poradników, lecz styczniowe notowanie bestsellerów e-booków należy do Zofii Nałkowskiej i jest wstrząsających historii „Medalionów”.


Notowanie z dnia:  30 Styczeń 2015


10
pokochaj-siebie-eb

Jak osiągnąć szczęście i sukces życiowy? Jak wyzbyć się bezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu?

9
gasnace-slonce-powiesc-z-czasow-marka-aureliusza-b

Akcja powieści toczy się za czasów panowania Marka Aureliusza i Lucjusza Werusa…

8
kim-jestes-test-osobowosci-id16-eb

„Kim jesteś?” zawiera test ID16 oraz zarysy poszczególnych typów osobowości (w tym informację o naturalnych skłonnościach, pokrewnych typach, a także częstości występowania danego typu w populacji).

7
sztuka-umiaru-b

Umiarkowanie w jedzeniu i nauczenie się czerpania z tego przyjemności to klucze do lepszego życia. Wystarczy zmienić nawyki żywieniowe, by odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie…

6
cienie-przeszlosci-b

Doktor Leah Mundy przez całe życie przenosi się z miasta do miasta, uciekając przed złą reputacją ojca.

5
niepewnosc-eb

Kiedy Justin Denbe i jego żona Libby wracają do domu po obiedzie w eleganckiej restauracji na mieście, zostają zaatakowani przez nieznanych sprawców, obezwładnieni paralizatorem i porwani razem ze swoją piętnastoletnią córką Ashlyn.

4
nocny-przesladowca-b

Na zapleczu nieczynnego sklepu mięsnego policjanci znajdują niezidentyfikowane zwłoki młodej kobiety. Przyczyna śmierci nie jest znana.

3
w-swietle-ksiezyca-eb

Spokojny malarz, Dylan O’Conner, zostaje napadnięty przez zamaskowanego napastnika, który w pokoju motelowym aplikuje mu tajemniczy zastrzyk. Wkrótce dowiaduje się, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo…

2
podziemny-labirynt-b

Doktor Blakely dokonuje w Antarktyce niezwykłego odkrycia: ponad 3000 m pod wulkanem Erebus istnieje olbrzymi system jaskiniowy o średnicy kilku kilometrów.

medaliony-eb

Dokumentaryzm Medalionów robi przemożne wrażenie na czytelniku. Poraża powszedniość okrucieństwa, całkowita desakralizacja śmierci, wreszcie atrofia wszelkich wartości międzyludzkich. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 391  razy.