W styczniowym notowaniu bestsellerów e-booków Nexto na 1 miejscu pojawił się zekranizowany w ostatnim czasie Kamerdyner.

Lista zawiera zarówno nowości (Złodziejka książek, Piraci północy) jak i książkowe „evergreeny” takie jak Zły Leopolda Tyrmanda czy Bastion Stephena Kinga.


Notowanie z dnia:  31 Styczeń 2014


10
zlodziejka-ksiazek-b

Od momentu wydania powieść znajduje się na szczycie listy bestsellerów „The New York Timesa”. Zyskała również ogromne uznanie krytyki literackiej.

9
bastion-b

Przerażająca wizja opustoszałego świata, obraz apokalipsy. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę.

8
piraci-polnocy-tom-1-bractwo
Dariusz Domagalski

Bractwo to pierwsza część opowieści o początkach krwawej działalności braci witalijskich. Przedstawia niezwykłe dzieje tej jedynej w swoim rodzaju organizacji pirackiej, ukazanej na tle skomplikowanej ówczesnej sytuacji politycznej.

7
zly

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu.

6
bezbarwny-tsukuru-tazaki-i-lata-jego-pielgrzymstwa-b

Najnowsza powieść genialnego japońskiego pisarza Wydanie polskie – pierwsze w Europie! Na świecie wcześniej tylko przekłady koreański i chiński!

5
inne-rozkosze

Pełna humoru opowieść o kłopotach wynikających z pogoni za przyjemnościami. Pisząc o tej książce, krytycy porównują Pilcha do Hrabala i Kundery.

4
apokalipsa-z-poczatek-konca-1
Loureiro Manel

W należącym do Federacji Rosyjskiej Dagestanie dochodzi do ataku ekstremistów islamskich na jedną z poradzieckich baz wojskowych. Napastnicy przypadkowo uwalniają przechowywane tam wirusy dziwnej choroby, która pustoszy coraz większe tereny, odcinając je od reszty świata.

3
moje-lata-w-top-gear-b

W serii swoich bijących rekordy popularności bestsellerów Jeremy Clarkson wykazał, jak zagadkowe, niezrozumiałe i frustrujące jest to miejsce: to istny dom wariatów, który najwyraźniej prowadzą… wariaci.

2
zemsta-ubiera-sie-u-prady-b

Nowa powieść Weisberger – książka, na którą czekały miliony czytelniczek – to kontynuacja bestsellera Diabeł ubiera się u Prady.

kamerdyner-b
Wil Haygood

Prawdziwa historia czarnego kamerdynera Białego Domu, która stała się kanwą oscarowego filmu. Przez ponad trzy dekady służył on ośmiu prezydentom – od czasów dyskryminacji rasowej do zaprzysiężenia czarnoskórego na Prezydenta USA. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 336  razy.