W Nexto.pl górą twarda SF. Niedawno na 1 miejscu bestsellerów e-booków znalazł się 1 tom cyklu Hayden War „Na Srebrnych Skrzydłach”, w tym miesiącu zwycięża tom 4 „Zew Walhalli”.


Notowanie z dnia:  26 Sierpień 2016


10
Zaginięcie

Choć alarm w letniskowym domku był włączony przez całą noc, a okna i drzwi starannie zamknięte, to trzyletnia dziewczynka znika bez śladu.

9
Zagubieni

Wes Holden przez piętnaście lat służył w oddziałach specjalnych. Poznał okrucieństwo i cierpienie, lecz nic nie mogło przygotować go na bezsensowną śmierć żony i synka, zabitych w ataku terrorystycznym.

8
Trenuj dla siebie

Zdał jedne z najcięższych testów, jakie natura ma do zaoferowania. […] Zainspiruj się, by trenować bardziej efektywnie i uzyskać najlepsze rezultaty, jakie możesz osiągnąć.

7
Fastlane milionera

Książkę tę można uznać za niebywale pożyteczny „podręcznik” jak sensownie rozwijać własny biznes, aby zostać milionerem.

6
kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

5
Osaczony

Colby Lane po latach pracy jako agent CIA i najemnik uczestniczący w ekspedycjach obalających dyktatorskie rządy wraca kontuzjowany do Ameryki.

4
Sztuka wystąpień publicznych

Opanuj tremę, wykorzystaj mowę ciała i techniki perswazji. Stwórz przekonujące wystąpienie!

3
Przeznaczeni

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu, inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

2
Ta chwila

Lisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello.

Hayden War. Tom 4. Zew Walhalli

Wojna o Świat Haydena dobiega zaskakującego końca. Świeżo upieczona porucznik Sorilla Aida ma nowych sojuszników, nowy sprzęt i wsparcie, i oczywiście nowe zadanie. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 4919  razy.