W Nexto.pl marzec pod znakiem romansów.

Ale na 1 miejscu notowania wspomnienia fotografa Hitlera „Mój przyjaciel Hitler”.


Notowanie z dnia:  31 Marzec 2015


10
lzy-diabla-b

Planeta Dżahan, gdzieś w odległej galaktyce. Zamieszkała przez rozwiniętą cywilizację, której nieobcy jest honor, prawo, wierzenia, wojny.

9
bez-pamieci-b

Któregoś dnia podczas pracy Scarlet ulega wypadkowi i traci pamięć. Amnezja powoduje, że się całkowicie zmienia, staje się szaloną złaknioną przygód dziewczyną.

8
slub-w-las-vegas-b

Prawniczka Meg Hamilton podczas lotu zakończonego przymusowym lądowaniem w Las Vegas poznaje milionera Niklasa Dos Santosa.

7
arteterapia-w-teorii-i-praktyce-b
Ewelina J. Konieczna

Arteterapia w wąskim znaczeniu obejmuje terapię z użyciem sztuk plastycznych, w szerokim znaczeniu obejmuje natomiast muzykoterapię, biblioterapię, a ponadto działania terapeutyczne z wykorzystaniem teatru, filmu oraz malarstwa, rzeźby, grafiki i innych sztuk plastycznych.

6
ciemniejsza-strona-greya

Pierwszy tom trylogii, która rozpętała na świecie prawdziwe szaleństwo! Ta bezpruderyjna love story zabarwiona perwersją to podróż przez świat głęboko skrywanych kobiecych fantazji erotycznych.

5
niezwykle-malzenstwo-b

Decydują się na małżeństwo z rozsądku, licząc, że w ten sposób pozbędą się kłopotów. Ich nadzieje okazują się jednak złudne.

4
wloskie-porachunki-b

Madeleine Lang jedzie do Włoch, by przygotować materiał do programu o sławnej śpiewaczce operowej.

3
niskie-drzewa-b

Podpalenia, zdrady, ksiądz hazardzista, dyrektor szkoły zabijający swoją żonę, przybycie sekty zastraszającej mieszkańców, wsiowy głupek zamieszkujący ruiny zamku…

2
z-toba-sie-nie-nudze-b

Romantyczna i seksowna historia burzliwego związku fotografa i projektantki wnętrz, którzy poznali się dzięki erotycznym przygodom.

moj-przyjaciel-hitler-b

Heinrich Hoffmann został oficjalnym fotografem Hitlera, blisko zaprzyjaźnił się z nim i dużo wspólnie podróżowali. Zrobił ponad dwa miliony zdjęć Hitlera. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 620  razy.