W lipcowym notowaniu e-booków Nexto.pl, znajdziemy książki dla każdego: sensację, romanse, lecz i publicystykę, podręczniki, przewodniki.


Notowanie z dnia:  28 Lipiec 2015


10
toskania-i-umbria-przewodnik-subiektywny-b

Autorzy subiektywnego przewodnika po Toskanii i Umbrii, te najbardziej malownicze regiony Włoch przemierzyli wielokrotnie, a teraz dzielą się zgromadzonymi przez lata doświadczeniami z podróży,

9
Góra bezprawia

Nowa powieść niekwestionowanego mistrza gatunku thrillera prawniczego – Johna Grishama – który powraca w swoim najlepszym stylu.

8
Nowy jednominutowy menedżer

Nowe wydanie, oparte na ponadczasowym biznesowym klasyku – zaktualizowane tak, aby współczesny czytelnik mógł szybciej odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie.

7
Stulecie winnych. Ci, którzy przeżyli. Tom 1

Poruszająca opowieść o rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa rozpoczyna się tuż przed wybuchem wojny światowej, a kończy po stu latach – w czasach współczesnych.

6
odnaleziony-b

Podążając tropem zaginionych chłopców, Mickey odkrywa, że mógł paść ofiarą oszustwa.

5
Tłumacz - reportaż z życia

Ukazuje drogę życiową młodego człowieka, cały proces powolnego stanowienia się tłumacza, mozolną drogę na szczyt dokonań zawodowych

4
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

3
kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

2
Religia i polityka w XXI wieku

Zjawisko to stało się kluczową kwestią, która pomaga zrozumieć procesy zachodzące we współczesnym świecie.

pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 501  razy.