Kryminały z Czarnej serii wydawnictwa Czarna Owca rządzą w Nexto.

Lecz na 1 miejscu książka z testami osobowości ID16.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2014


10
oslepienie-b

Laurie Montgomery, patolog z nowojorskiego zakładu medycyny sądowej, jest przerażona mnogością zgonów na skutek przedawkowania kokainy. Na jej stół trafiają kolejne ofiary – młodzi, świetnie zapowiadający się ludzie.

9
czesalam-cieple-kroliki-rozmowa-z-alicja-gawlikowska-swierczynska-b

Alicja Gawlikowska-Świerczyńska – lekarka, była więźniarka obozu w Ravensbrück – w wieku dziewięćdziesięciu dwóch lat opowiada o swoim życiu.

8
strach-ostatnie-dni-roberta-mugabe-b

W połowie 2008 roku, po blisko trzydziestu latach tyrańskich rządów, przywódca Zimbabwe, osiemdziesięcioczteroletni Robert Mugabe, spotkał się ze swoim biurem politycznym.

7
nieszczelna-siec-b

Nieszczelna sieć to pierwsza z serii 10 powieści kryminalnych o komisarzu Van Veeterenie, gburowatym, wybuchowym, ale ciepłym i sympatycznym policjancie, głęboko przekonanym, że jest w stanie rozwiązać każdą zagadkę.

6
drzewo-migdalowe-b

Napisana z rozmachem opowieść o rodzinie, miłości i przyjaźni, której tłem jest konflikt, od pół wieku wyniszczający krainę drzew migdałowych.

5
studio-sex-b

Annika postawia samodzielnie wytropić mordercę, wkracza w świat sztokholmskich sex-clubów, szemranych interesów. Wszystko wskazuje na to, że w zabójstwo zamieszany jest znany polityk…

4
miedzy-tesknota-lata-a-chlodem-zimy-b

To niezwykle wciągająca i bogata w fakty kombinacja satyry, thrillera, dramatu psychologicznego i powieści policyjnej o największym śledztwie kryminalnym we współczesnej historii Szwecji.

3
czlowiek-bez-psa-b

W przeddzień wielkiego jubileuszu przepada bez śladu Robert – wyrodny syn Karla-Erika, który wbrew woli rodziny wziął udział w kontrowersyjnym reality show „Więźniowie Koh Fuk”.

2
taniec-z-aniolem-eb
Ake Edwardson

W skromnym hotelu w południowym Londynie znaleziono zwłoki młodego Szweda. Wkrótce potem podobne morderstwo wydarzyło się w Göteborgu. Krwawe ślady każą przypuszczać, że w hotelowym pokoju odbył się makabryczny taniec.

kim-jestes-test-osobowosci-id16-eb

„Kim jesteś?” zawiera test ID16 oraz zarysy poszczególnych typów osobowości (w tym informację o naturalnych skłonnościach, pokrewnych typach, a także częstości występowania danego typu w populacji). 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, Nexto.pl
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 405  razy.