Klienci księgarni Ksiazki.pl czytają głównie kryminały oraz biografie. Ale nie zbrodniarzy czy policjantów, a ludzi sukcesu branży komputerowej.

Lecz na 1 miejscu notowania książka o latach sukcesu i upadku SLD  „Czas Gniewu” Roberta Krasowskiego.


Notowanie z dnia:  20 Sierpień 2014


10
moja-walka-powiesc-1-b

Autobiograficzna powieść, w której rzeczywistość przeraża bardziej niż najmroczniejsze skandynawskie kryminały.

9
szczesliwi-ludzie-czytaja-ksiazki-i-pija-kawe-b

Powieść, opublikowana przez autorkę jako e-book, błyskawicznie obiegła cały świat i przebojem wdarła się na listy bestsellerów. Historia… po prostu o miłości.

8
jony-ive-b

Pierwsza szczegółowa biografia projektanta kultowych produktów Apple (m.in. iPhone’a, iPada, iPoda i iMaca), jednego z najbliższych współpracowników i przyjaciół Steve’a Jobsa, sir Jonathana Ive’a.

7
nie-ma-tego-zlego-b

Faith Holland mogła zostać żoną księcia z bajki, wspaniałego, przystojnego, bogatego, zabawnego i opiekuńczego mężczyzny. Od spełnienia marzeń dzieliło ją tylko jedno słowo: „Tak”.

6
nigdy-nie-wracaj-b
Lee Child

Osiemnasta powieść z Jackiem Reacherem, byłym oficerem żandarmerii wojskowej, który przemierzając autostopem Stany Zjednoczone, samotnie wymierza sprawiedliwość.

5
stephanie-plum-wystrzalowa-dziesiatka-b

Stephanie Plum ma znacznie więcej szczęścia niż umiejętności, jednak zawsze wychodzi na swoje. Trzeba odzyskać kaucję związaną z wizą…

4
walesa-czlowiek-z-teczki-b

Kontrapunkt do filmu Andrzeja Wajdy.

3
jack-reacher-poszukiwany-b

Zimową nocą w nieczynnej pompowni w Nebrasce dochodzi do brutalnego morderstwa: niezidentyfikowany mężczyzna ginie od ciosów nożem. Zabójstwo wygląda na robotę zawodowców.

2
steve-jobs-ab

Gnany przez swoje demony, Jobs potrafił doprowadzać otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego osobowość i jakość jego produktów były ze sobą powiązane, tak samo jak komputery i oprogramowanie Apple, w jeden zintegrowany system.

Okladka_Czas gniewu_wydCzCz.indd

Głównymi bohaterami są politycy Sojuszu – Miller i Kwaśniewski, których konflikt zniszczył lewicowe imperium. W tle są liderzy rządu AWS-UW… 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 504  razy.