W e-bookowym świecie Gandalfa na 1 miejscu miłość. Opisana przez Cecelię Ahern w „Love, Rosie”.


Notowanie z dnia:  07 Styczeń 2015


10
druzyna-tom-5-gora-skorpiona-b

W piątej części Drużyny starzy przyjaciele zmierzą się z nowymi wrogami i wypróbują swoje umiejętności idąc ramię w ramię do bitwy!

9
kwestja-krwi-b

Poznajemy początki kariery Maciejewskiego w policji, trafia on po przerwanych studiach do prowincjonalnego Zamościa. Równocześnie – bo narracja jest dwutorowa – obserwujemy perypetie bohatera po II wojnie, za czasów stalinowskich

8
marek-dyjak-polizany-przez-boga

Marek Dyjak, kultowa postać polskiej piosenki, w rozmowie ze słynnymi „wywiadowcami”: Arkadiuszem Bartosiakiem i Łukaszem Klinke. Szczera do bólu opowieść o życiu i śmierci, wzlotach i upadkach, miłości i stracie…

7
drach

Między Josefem a Nikodemem piękne, podłe, smutne i — ostatecznie — tragiczne losy dwóch rodzin…

6
marsjanin

Mark został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią.

5
ewangelia-krwi-b

Gotycka powieść o poszukiwaniu cudownej księgi znanej jako „Ewangelia krwi”. Trzęsienie ziemi w Izraelu ujawnia podziemny grobowiec.

4
mniej-intymny-portret-zakupowy-polakow-b

Nie pamiętam już, kiedy i dlaczego przyszło mi do głowy, że kluczem do codzienności może być portfel. Jego zawartość (bądź jej brak) i to, co się z nią robi.

3
genialni-lwowska-szkola-matematyczna

Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną.

2
slowa-swiatlosci-b

Świetliści Rycerze muszą znów powstać. W końcu wypowiedziano starożytne przysięgi, spreny powracają. Ludzie szukają tego, co zostało utracone. Być może ta misja ich zniszczy.

love-rosie

Rosie i Alex od najmłodszych lat są nierozłączni. Dziecięca przyjaźń z każdym dniem przeradza się w młodzieńczą miłość. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 280  razy.