W listopadowym notowaniu e-booków Gandalfa na 1 miejscu herosi. Dokładniej: Olimpijscy herosi 3 tomu Ricka Riordana.


Notowanie z dnia:  19 Listopad 2014


10
kuchnia-polska-bez-pszenicy-b

Obszerna część poświęcona przepisom zawiera ponad 300 receptur na domowe posiłki od rana do wieczora: chleby i bułki, słodkie i słone śniadania, pożywne zupy, dania obiadowe oraz sałatki i przekąski.

9
Opis książki w bazie czytanie.na1miejscu.pl

Księgi Jakubowe to nie tylko powieść o przeszłości. Można ją czytać również jako refleksyjne, momentami mistyczne dzieło o samej historii, jej zakrętach i trybach, które decydują o losach całych narodów.

8
zwierzchnik-b

Tajemnicza historia z czasów zimnej wojny i współczesne wydarzenia: Rosja atakuje Ukrainę, świat staje na krawędzi wielkiego konfliktu.

7
odyssey-one-tom-3-ostatni-bastion-b

W tajemniczej sferze Dysona nadzorcy, którzy potrafią kontrolować Drasinów, szykują się już do podjęcia odpowiednich kroków. Flota zbuntowanych dronów nie przybywa do Układu Słonecznego w pokojowych zamiarach.

6
czarne-miasto-b

Czy Erast Fandorin zdoła odkryć groźny rewolucyjny spisek? Dlaczego słynnym detektywem interesuje się austriacki wywiad?

5
stulecie-tom-3-krawedz-wiecznosci-b

Akcja „Krawędzi wieczności”, ostatniej części trylogii, obejmuje okres od wzniesienia muru berlińskiego do zwycięstwa Baracka Obamy w wyborach prezydenckich.

4
mrowancza

Wrak milionowego miasta, głównego ośrodka obwodu i okręgu, bramy Kaukazu, portu pięciu mórz… A pod nim nieukończone metro z tymi nielicznymi mieszkańcami, którzy mieli szczęście przetrwać.

3
matka-makryna-b

Historia słynnej oszustki religijnej podziwianej przez papieży i… Juliusza Słowackiego.

2
niesmiertelni

Ekipa Konrada Wolskiego dociera do ściśle tajnej informacji – na terenie Korei Północnej dokonano próbnych eksplozji ładunków jądrowych wyprodukowanych w Iranie.

olimpijscy-herosi-tom-5-krew-olimpu-b-iext26620711.jp

Mimo że grecko-rzymska załoga „Argo II” zrobiła postępy w wielu swoich misjach, herosi wciąż są daleko od pokonania Matki Ziemi, Gai. Wszyscy jej giganci powstali, potężniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 272  razy.