Na 1 miejscu notowania bestsellerów e-booków w księgarni Gandalf kryminał (pierwszy) mistrza horroru Stephena Kinga.

Lecz na dalszych pozycjach przeważają książki biograficzne.


Notowanie z dnia:  20 Czerwiec 2014


10
antologia_100xx_antologia_polskiego_reportazu_xx_wieku_tom1-2

Antologia to hołd złożony polskiej szkole reportażu, zbiór prezentujący jej najlepszych twórców, tych najsławniejszych i tych niesłusznie zapomnianych, a wspólnie tworzących reporterską historię XX wieku.

9
haiti-b

Nowe śledztwo komisarza Maciejewskiego. Przedwojenna wystawa koni i ponure czasy stalinowskie. Makabryczna zbrodnia i brak motywów zabójstwa…

8
ja-inkwizytor-glod-i-pragnienie-b

Oto świat, w którym Chrystus zszedł z Krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań. Mogę być waszym najgorszym koszmarem, jeśli tylko zechcecie.

7
geniusz-i-swinie-rzecz-o-jacku-karpinskim-b

Reporterska opowieść o Jacku Karpińskim (1927-2010), który w latach 70. minionego wieku zbudował w Polsce komputer szybszy niż pecety dziesięć lat później.

6
einstein_jego_zycie__jego_wszechswiat-eb

Książka Waltera Isaacsona jest wyjątkowa, ponieważ jasno pokazuje, w jaki sposób Albert Einstein został wielkim Einsteinem. Bynajmniej nie było mu to przeznaczone.

5
marek-chlopiec-ktory-mial-marzenia-b
Elżbieta Zubrzycka, Marek Kamiński

Jakim dzieckiem był Wielki Podróżnik? Czy różnił się od rówieśników? Co popchnęło go ku kolejnym wyprawom i spowodowało, że wciąż sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości?

4
zdjac-polske-z-krzyza-b

Janusz Palikot i Cezary Michalski, dwaj „ludzie po przejściach”, spierają się, czy trzeba w Polsce walczyć z Kościołem i religią (Janusz Palikot), czy raczej z ich patologiami (Cezary Michalski).

3
grand-b

Obrosły historią i legendami sopocki Grand Hotel staje się miejscem wydarzeń szczególnych, a autor, jak Anioł Podpatrywacz, towarzyszy ludziom, którzy spędzają w tym hotelu jeden krótki letni weekend.

2
zdrada-b

Linda ma 31 lat. Wszyscy uważają, że ma wspaniałe życie. Mieszka w Szwajcarii, w jednym z najbezpieczniejszych państw świata. Jest w stałym związku. Ma kochającego męża, urocze i dobrze wychowane dzieci oraz świetną pracę dziennikarki.

pan-mercedes-b

Tuż przed zmierzchem, w spokojnym miasteczku, setki zdesperowanych, bezrobotnych ludzi stoi w kolejce na targi pracy. Nagle, bez ostrzeżenia, samotny kierowca w kradzionym Mercedesie wpada w tłum. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 312  razy.