Kryminał „Bazyliszek” Tomasza Konatkowskiego bestsellerem e-booków w ePlatonie we wrześniu.

Na liście więcej beletrystyki niż w sierpniu, lecz nadal odnajdziemy pozycji z literatury faktu (jak „Kalifat terroru”) oraz poradników.


Notowanie z dnia:  15 Wrzesień 2015


10
carte-blanche-b

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który – aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury – ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

9
Motyle w brzuchu

W oczach opata prymasa benedyktynów wiara w Jezusa stanowi największy skarb, jaki możemy w życiu odnaleźć.

8
Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego

Warszawianki, panienki z dobrych domów, uczennice dobrych szkół, patriotki zaangażowane w konspirację AK i Szarych Szeregów, córki lekarzy, profesorów, przedsiębiorców, właśnie wkraczały w młodość.

7
13 pięter

Filip Springer trafił do mieszkania w piwnicy, kontenerze, garażu i małej gastronomi na piątym piętrze kamienicy. I przekonał się, jak rzeczywistość może różnić się od marzeń.

6
Kuba. Autobiografia

W książce o Błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy: Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jurgen Klopp.

5
kalifat-terroru

Terroryzm Państwa Islamskiego według Laurenta to nie tylko działania militarne i zamachy – to również zdobywanie kapitału, internetowa propaganda oraz stopniowe zwiększanie swoich wpływów.

4
Moje pierwsze boje

Od razu widać, że książkę tę pisał mąż stanu patrzący w przyszłość, a nie ponury oficer, który całe dnie spędza nad studiowaniem map.

3
Przebudzenie labiryntu

Grupa nastolatków nie ma pojęcia, jak znalazła się w innym wymiarze. Otaczają ich ściany wyimaginowanego labiryntu.

2
jak-inwestowac-i-pomnazac-oszczednosci-b

Maciej Samcik przeprowadzi cię przez labirynt różnych metod inwestowania i uchroni przed popełnieniem kosztownych błędów.

Bazyliszek

Ważny pracownik banku zostaje zamordowany, nie mija wiele czasu, a ktoś znajduje zwłoki młodej dziewczyny. Okazuje się, że obie ofiary pracowały w tym samym biurowcu. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, ePlaton
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1197  razy.