W sierpniowym notowaniu bestsellerów e-booków w ePlatonie beletrystyka jest reprezentowana skromnie.

Przeważają poradniki i literatura faktu. Jak autobiografia Jakuba Błaszczykowskiego – jego i Małgorzaty Domagalik „Kuba” na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  18 Sierpień 2015


10
Grobowiec w Sewilli. Podróż przez Hiszpanię u progu wojny domowej

Grobowiec w Sewilli to niezwykły obraz początków hiszpańskiej wojny domowej. Norman Lewis rejestruje sytuacje i galerię ludzkich typów, które umknęłyby nawet Hemingwayowi.

9
wiza-do-iranu-b

Iran widziany jego oczami jest krajem niezwykle barwnym, a jednocześnie nie tak zamkniętym jak może się wydawać, z bogatą tradycją i kulturą.

8
Świadek - Robert Rient

„Świadek” przybliża hermetyczną wspólnotę Świadków Jehowy. Jest jednocześnie przewodnikiem po ich prawdach, które główny bohater Łukasz powoli odrzuca.

7
Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego

Warszawianki, panienki z dobrych domów, uczennice dobrych szkół, patriotki zaangażowane w konspirację AK i Szarych Szeregów, córki lekarzy, profesorów, przedsiębiorców, właśnie wkraczały w młodość.

6
metro-2033-b

Thriller SF, którego wartka akcja i niezwykle sugestywnie przedstawiony świat nie pozwolą ci się od niego oderwać aż do ostatniej strony, to nie tylko wspaniała rozrywka i uczta dla czytelnika.

5
Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski

Nie jest to kronika wydarzeń, ale przede wszystkim krytyka obowiązujących historycznych dogmatów.

4
carte-blanche-b

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który – aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury – ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

3
Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej, prezentująca techniki wywierania wpływu, skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych, którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją.

2
Niemiecki. Gramatyka. Praktyczne repetytorium dla początkujących i średnio zaawansowanych

Książka adresowana jest do gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, maturzystów, słuchaczy szkół językowych, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć Zertifikat Deutsch lub Goethe-Zertifikat A2.

Kuba. Autobiografia

W książce o Błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy: Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jurgen Klopp. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, ePlaton
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1239  razy.