W kwietniowym notowaniu e-booków ePlatona postawiliśmy głównie na zdrowie. Ale i finanse są nie mniej ważne.

Beletrystyka reprezentowana tylko przez jedną – ale jaką – powieść.


Notowanie z dnia:  21 Kwiecień 2015


10
ukryta-sila-b

Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą.

9
pies-pielegnacja-szkolenie-i-trening-charakteru-b

W książce znajdziesz informacje na temat żywienia, kompleksowej pielęgnacji i szkoleń. Liczne rady i praktyczne wskazówki pomogą ci wychować spokojnego i zrównoważonego psa.

8
jak-zadbac-o-wlasne-finanse-b

Pozbądź się szybciej swoich długów, poznaj mity kredytowe i naucz się unikać pułapek bankowych.

7
jak-inwestowac-i-pomnazac-oszczednosci-b

Maciej Samcik przeprowadzi cię przez labirynt różnych metod inwestowania i uchroni przed popełnieniem kosztownych błędów.

6
nowoczesne-zasady-odzywiania-b

W swojej książce Campbell, który ma za sobą 40 lat bycia biochemikiem żywienia, przywołuje i interpretuje wyniki największego na świecie badania dotyczącego odżywiania

5
jedz-i-biegaj-b

To inspirująca opowieść o dzieciństwie Jurka, początkach biegania (z którym nie zaprzyjaźnił się od razu) i o powolnej przemianie w weganina i ultramaratończyka błyskotliwie wygrywającego zawody rozgrywane na całym świecie.

4
analfabetka-ktora-potrafila-liczyc-b

ej bohaterką jest Nombeko Mayeki, która urodziła się wprawdzie w południowoafrykańskiej dzielnicy nędzy, sercu apartheidu, ale pod szczęśliwą gwiazdą.

3
potega-terazniejszosci-b

Adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć.

2
niskoweglowodanowe-oszustwo-b

Jeśli rozważasz stosowanie diety niskowęglowodanowej, przeczytaj najpierw tę książkę. Zmieni twój sposób myślenia o tym, co jesz i jak jeść powinieneś…

cukier-sol-tluszcz-b

To otwierająca oczy, zdumiewająca podróż za kulisy świata producentów wysoko przetworzonej żywności. Po jej odbyciu możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków, ePlaton
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 502  razy.