Na liście bestsellerów EbookPoint przeważają książki informatyczne, ale na 7 miejscu uplasowała się powieść fantasy Roberta Schmidta „Łatwo być bogiem”.


Notowanie z dnia:  30 Wrzesień 2014


10
pokolenie-ikea-b

„Pokolenie Ikea” to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem.

9
rosyjski-dla-bystrzakow-cd-b

Język ten przyda ci się również w trakcie podróży na Ukrainę oraz do innych krajów za naszą wschodnią granicą.

8
ksiazeczka-minimalisty-prosty-przewodnik-szczesliwego-czlowieka-b

Minimalizm niekoniecznie sprowadza się do tego, by wszystkiego było mniej. Nie jest też celem samym w sobie.

7
latwo-byc-bogiem-b

W połowie XXIV wieku ludzkość ma za sobą skok cywilizacyjny. W ciągu piętnastu pokoleń skolonizowano ponad tysiąc planet i zbadano kilkanaście tysięcy układów gwiezdnych. Stoczono też krwawą wojnę domową.

6
responsive-web-design-projektowanie-elastycznych-witryn-w-html5-i-css3-b

W trakcie lektury poznasz nowości z CSS3 i HTML5. Dowiesz się, jak uzyskać rewelacyjne efekty, atrakcyjne wizualnie układy oraz decydować o rozmieszczeniu elementów w zależności od docelowej rozdzielczości.

5
metoda-running-lean-iteracja-od-planu-a-do-planu-ktory-da-ci-sukces-b

Żyjemy w dobie Internetu, chmur obliczeniowych i oprogramowania open source, dzięki czemu koszty budowania nowych produktów osiągnęły rekordowo niski poziom.

4
dzialaj-teraz-b

Działanie nie jest trudne, jeżeli wiesz, jak się za nie zabrać. Gdy przeczytasz tę książkę, realizacja twoich planów będzie znacznie łatwiejsza. Nie czekaj, aż będzie za późno. Działaj teraz!

3
raspberry-pi-przewodnik-uzytkownika-b

Ta książka to instrukcja użytkownika. Dzięki niej poznasz wszystkie tajniki pracy z platformą Raspberry Pi. Na samym początku nauczysz się rozróżniać architekturę x86 i ARM oraz poznasz zalety systemu Linux

2
pelna-moc-mozliwosci-b

Odwaga to zaufanie do siebie, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu, pasja, praca, marzenia, odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości.

mistrz-php-pisz-nowoczesny-kod-b

Dzięki lekturze tej publikacji przemienisz się ze sprawnego programisty w pewnego siebie inżyniera – stosującego najlepsze praktyki programistyczne, pracującego szybko i solidnie. 
 

Katagoria: bestsellery ebooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 361  razy.