„Dziewczyna z pociągu” znów na głównych torach bestsellerowych hitów.

I to w dwóch odsłonach: na 1 miejscu stara wersja książki, na 5 miejscu książka z okładką filmową. Wszystko za sprawą premiery filmu w kinach (7 października).


Notowanie z dnia:  27 Wrzesień 2016


10
Ta chwila

Lisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello.

9
Koniec warty

Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w „Panu Mercedesie”, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu.

8
Ocal mnie

Cage, pożeracz damskich serc, nigdy nie kochał naprawdę. Jego życie to ciągła zabawa, dziewczyny na jedną noc, alkohol…

7
Królowa

Narodził się Knut. Trzecie dziecko Świętosławy, jedyne, które w chwili przyjścia na świat okrzyknięto „synem królowej”. Coraz więcej graczy przestawia piony tej historii.

6
Harda

Harda każe nam spojrzeć zupełnie inaczej na wydarzenia rozgrywające się 1050 lat temu w naszej części chrystianizującej się Europy. I pojąć prawdziwy sens tak często powtarzanych słów: »Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem«.

5
Dziewczyna z pociągu (okładka filmowa)

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi…

4
Cztery żywioły. Tom 3. Lampiony

Sasza w nowej kryminalnej zagadce dostrzeże szansę na ucieczkę od problemów i koszmarów przeszłości, które łaskoczą ją po piętach jak ogień pochłaniający łódzkie budynki.

3
Połączeni. Tom 1. Uwolnij mnie

Kiedy dziewczyna przeżyje załamanie nerwowe, to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześniej technik przetrwania – opartych na pierwotnych instynktach i pragnieniach.

2
Immunitet

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy.

Dziewczyna z pociągu

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. […] I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Tania Książka
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2076  razy.