Książki ze słowem „dziewczyna” w tytule na pierwszych miejscach w Tanie Książce (Dziewczyna z ogrodu; Dziewczyna z pociągu; Dziewczyna ze śniegiem we włosach).

W przewadze autorki z siedmioma książkami, wobec 3 autorów. Jak również literatura bardziej dla kobiet, niż mężczyzn. Czy klienci księgarni myślą już o Dniu Kobiet?


Notowanie z dnia:  26 Luty 2016


10
tylko-martwi-nie-klamia-b

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic.

9
Nieznajomy

Przyjaciółka Heidi, policjantka Johanna Griffin, rozpoczyna samotne śledztwo i natrafia na trop grupy, na której czele stoi nieznajomy.

8
Nie oddam dzieci - Katarzyna Michalak

Zrozpaczony ojciec musi podjąć o desperacką walkę o prawa do opieki nad pozostałymi dziećmi i stawić czoła nie tylko wymiarowi sprawiedliwości…

7
Byłam służącą w arabskich pałacach

Wstrząsająca historia biednej Hinduski, która służyła możnym tego świata.

6
Florystka - Katarzyna Bońda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki.

5
Moje córki krowy

Ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych. Trochę smutna, trochę zabawna – prawdziwa jak życie

4
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

3
Dziewczyna ze śniegiem we włosach

Magdalena Hansson wróciła do Hagfors z adoptowanym synkiem, wyczerpana i załamana po trudnym rozwodzie. Ma nadzieję, że spokój rodzinnego miasteczka przywróci jej radość życia i poczucie bezpieczeństwa.

2
Dziewczyna z pociągu

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. […] I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.

Dziewczyna z ogrodu

Historia stworzona przez Parnaz Foroutan została zainspirowana prawdziwymi zdarzeniami i napisana z perspektywy jedynej żyjącej dziedziczki rodu, Mahboubeh, obecnie starszej kobiety mieszkającej w Los Angeles. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Tania Książka
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1528  razy.