W Taniej Książki drobne roszady. Nic nowego.


Notowanie z dnia:  8 Czerwiec 2015


10
tylko-martwi-nie-klamia-b

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic.

9
Florystka - Katarzyna Bońda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki.

8
pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

7
Szczygieł - Donna Tartt

„Szczygieł”” to epicka powieść, która łączy w sobie elementy zagadki kryminalnej i Bildungsroman.

6
Umarli mają głos. Prawdziwe historie

Poznaj krwawą historię współczesnej Polski – zbrodnie w afekcie i szczegółowo zaplanowane morderstwa, seksualne dewiacje i rytualne mordy.

5
Misja na czterech łapach
W. Bruce Cameron

Ta wspaniała powieść o nierozerwalnej przyjaźni łączącej człowieka i psa z pewnością trafi do serc wszystkich czytelników, którzy mają lub mieli kiedyś ukochanego psa.

4
Szeptem - Becca Fitzpatrick

Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.

3
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

2
Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.

Nie oddam dzieci - Katarzyna Michalak

Zrozpaczony ojciec musi podjąć o desperacką walkę o prawa do opieki nad pozostałymi dziećmi i stawić czoła nie tylko wymiarowi sprawiedliwości… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Tania Książka
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 445  razy.