W Taniej Książce bezwzględna gra o władzę wg serialu „House of Cards”, po 7 tygodniach panowania, przegrała z „Pogromcą lwów”.


Notowanie z dnia:  20 Kwiecień 2015


10
okrutna-milosc-b

Po latach upokorzeń, oszustw i przemocy doświadczanej ze strony męża María postanawia zrobić wszystko, by ochronić przed nim swoją córeczkę.

9
sluzaca-b

Osadzona w XIX-wiecznej Wirginii i współczesnym Nowym Jorku, barwna opowieść o miłości, historii i sztuce, splatająca losy dwóch niezwykłych kobiet

8
ostre-przedmioty-b

Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki w „Daily Post” i otrzymuje zlecenie na artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku.

7
snajper-historia-najniebezpieczniejszego-snajpera-w-dziejach-amerykanskiej-armii-b

Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskich sił zbrojnych i Navy Seals. Wrogowie nazywali go „Diabłem”.

6
bog-zawsze-znajdzie-ci-prace

Dla tych, którzy kochają swoją pracę tak bardzo, że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.

5
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

4
pakiet-uwiklanie-ziarno-prawdy-gniew

Bestsellerowy cykl kryminalny Zygmunta Miłoszewskiego w jednym pakiecie.

3
sekretne-zycie-pszczol-b

Lily jest biała, ma 14 lat, oschłego, agresywnego ojca i olbrzymie poczucie winy. Przed dziesięcioma laty przez przypadek zastrzeliła swoją matkę.

2
house-of-cards-b

Człowieka motywuje nie szacunek, lecz strach. To na nim buduje się imperia i za jego sprawą wszczyna rewolucje. W tym tkwi sekret wielkich ludzi.

Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Tania Książka
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 418  razy.