Najtańszą książką, po raz czwarty, „Okrutna miłość”.

Poza tym wszystko w porządku, niewielkie zmiany na liście Taniej Książki.


Notowanie z dnia:  2 Luty 2015


10
tylko-martwi-nie-klamia-b

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic.

9
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

8
stulecie-tom-3-krawedz-wiecznosci-b

Akcja „Krawędzi wieczności”, ostatniej części trylogii, obejmuje okres od wzniesienia muru berlińskiego do zwycięstwa Baracka Obamy w wyborach prezydenckich.

7
ziarno-prawdy-b

Nowy, długo oczekiwany kryminał z Teodorem Szackim! Jest wiosna 2009 roku, prokurator nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza.

6
hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera.

5
Florystka - Katarzyna Bońda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki.

4
na-zawsze-martwy-b

Snookie zostaje aresztowana przez policję pod zarzutem morderstwa, które wstrząsnęło miasteczkiem Bon Temps.

3
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

2
wszystko-w-porzadku-b

Zadanie, które postawili sobie Szymon Hołownia i Marcin Prokop: zebrać swoje zabawki, fascynacje, anegdoty, pomysły, zachwyty i ludzi spotkanych przez blisko 20 lat pracy w mediach.

okrutna-milosc-b

Po latach upokorzeń, oszustw i przemocy doświadczanej ze strony męża María postanawia zrobić wszystko, by ochronić przed nim swoją córeczkę. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Tania Książka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 195  razy.