W monotonii notowań bestsellerów Taniej Książki, pojawienie się jednego tytułu na liście jest dużą niespodzianką. To książka „Szatańskie wersety”, która zajęła 8 miejsce.

A na 1 miejscu, po raz czwarty, „Florystka” Katarzyny Bońdy.


Notowanie z dnia:  17 Sierpień 2015


10
Białe zęby - Zadie Smith

Pełna epickiego rozmachu powieść o losach trzech rodzin emigrantów mieszkających w Londynie.

9
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

8
Szatańskie wersety

Szatańskie wersety, jako pełna literackich aluzji i cytatów, misternie skonstruowana opowieść o tym – cytując samego autora – „w jaki sposób nowe wkracza do świata”, pozostają jednym z kluczowych dzieł naszych czasów.

7
Nie oddam dzieci - Katarzyna Michalak

Zrozpaczony ojciec musi podjąć o desperacką walkę o prawa do opieki nad pozostałymi dziećmi i stawić czoła nie tylko wymiarowi sprawiedliwości…

6
Co nas nie zabije - David Lagerkrantz

Kontynuacja trylogii „Millennium” Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza.

5
Znalezione nie kradzione

Morris wymierza Rothsteinowi karę najdotkliwszą z możliwych. Zabija go i opróżnia jego sejf z gotówki.

4
pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

3
Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.

2
tylko-martwi-nie-klamia-b

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic.

Florystka - Katarzyna Bońda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Tania Książka
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 720  razy.