Czerwcowe notowanie bestsellerów Świata Książki wygrywa… Jojo Moyes.

Jej romans „Zanim się pojawiłeś”, wyświetlany właśnie w kinach, na 1 miejscu, a inna powieść, „Kiedy odszedłeś”, na 7 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  17 Czerwiec 2016


10
Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 5

Wybuchowe i nieprzewidywalne zakończenie cyklu. Tego się nie spodziewacie.

9
Cień góry

Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w „Shantaram”. Lin stracił dwie najważniejsze osoby w swoim życiu – przewodnika duchowego Khaderbhai i miłość życia, Karlę…

8
Shantaram

Shantaram to powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia autora – Gregory’ego Davida Robertsa.

7
Kiedy odszedłeś

Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień.

6
Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam.

5
Przeznaczeni

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu, inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

4
Nienachalna z urody

Maria Czubaszek mówi wprost to, o czym każdy z nas po cichu myśli, ale boi się powiedzieć głośno.

3
Koniec warty

Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w „Panu Mercedesie”, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu.

2
Małe życie

Poruszający obraz dojrzewania, sukcesu, traumy i przyjaźni. Najgłośniejsza amerykańska powieść 2015 roku, która wzbudziła falę zachwytu, a zarazem gorącą dyskusję wśród krytyków i czytelników.

Zanim się pojawiłeś (edycja filmowa)

Will Traynor wie, że wypadek motocyklowy odebrał mu chęć do życia. Wszystko wydaje mu się teraz błahe i pozbawione kolorów 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Świat Książki
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2709  razy.