W Świecie Książki króluje Diana Gabaldon – 3 książki na liście.

Ale jej „Uwięziona w bursztynie” spadła na 7 miejsce (po 5 tygodniach panowania). Wyprzedziły ją nowe pozycje: „Jesienne werble” (5 miejsce), oraz „Podróżniczka” (3 miejsce). A bestsellerem notowania został kryminał „Pogromca lwów” (również na 1 miejscu w innych księgarniach).


Notowanie z dnia:  8 Czerwiec 2015


10
Gra cieni - Charlotte Link

David zaprasza na kolację czwórkę swoich dawnych przyjaciół. Ich drogi rozeszły się w tragicznych okolicznościach.

9
Okularnik

Na oczach Saszy sielskie miasteczko zmienia się w arenę krwawych porachunków, podczas których z pełną siłą odżywają polsko-białoruskie antagonizmy.

8
Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Sam mówi o sobie, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem, który jest znany z tego, że ma raka. Szef puckiego hospicjum. Ksiądz, który stwierdził, że chętnie pójdzie z Owsiakiem do piekła.

7
Uwięziona w bursztynie - Diana Gabaldon

Claire udaje się do Paryża, aby zapobiec skazanemu na klęskę powstaniu w Szkocji pod wodzą księcia Karola Stuarta. Chce ocalić córkę i mężczyznę, którego kocha…

6
Złe psy. W imię zasad

Patryk Vega zdobył zaufanie policjantów jak nikt inny. Niczego przed nim nie ukrywali. Czas, aby prawdę poznali wszyscy.

5
Jesienne werble - Diana Gabaldon

Jest rok 1768. Claire, Jamie i Ian postanawiają się osiedlić w Karolinie Północnej. Rozpoczynają budowę wymarzonego domu, zakładają farmę Fraser’s Ridge.

4
resortowe-dzieci-tom-2-sluzby-b

Całe rodzinne klany zagnieździły się w strukturach MBP, MSW i MON. Ogromna władza, dostęp do tajemnej wiedzy i duże pieniądze. Poczucie bezkarności, znajomości, wpływy, międzynarodowe koneksje, haki na każdego i lewe interesy.

3
Podróżniczka - Diana Gabaldon

Jest rok 1746. Szesnastego kwietnia armia króla Jerzego II rozgromiła wojska Karola Edwarda Stuarta w bitwie pod Culloden w Szkocji.

2
Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Oto solidna dawka dyskomfortu – dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i milionów Polaków…

Wydanie I

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Świat Książki
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 671  razy.