Świat Książki zapadł w sen zimowy i nie zauważył, że nadeszła wiosna – czas odkurzyć półki!


Notowanie z dnia:  23 Marzec 2015


10
potega-podswiadomosci-b

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

9
bog-zawsze-znajdzie-ci-prace

Dla tych, którzy kochają swoją pracę tak bardzo, że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.

8
jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie.

7
najgorszy-czlowiek-na-swiecie-b

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą..

6
bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich.

5
slepnac-od-swiatel

Zagadkowa, dynamiczna miejska odyseja, pełna zaskakujących zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach podstawowe wartości: miłość, przyjaźń czy wierność.

4
pakiet-uwiklanie-ziarno-prawdy-gniew

Bestsellerowy cykl kryminalny Zygmunta Miłoszewskiego w jednym pakiecie.

3
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

2
dotyk-crossa-tom-4-wybor-crossa-b

Gideon nazywa mnie swoim aniołkiem, ale to przecież on jest cudem w moim życiu.

to-nie-ksiazka-b

To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Świat Książki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 282  razy.