W III kwartale Domu Wydawniczego Rebis dużo fantastyki, fantasy i kryminałów, sensacji oraz powieści obyczajowych, lecz bestsellerem została książka „Pakt Piłsudski-Lenin”.

Ale to nie jedyna książka historyczna w dziesiąte. Wśród bestsellerów znalazły się jeszcze: „Generalne Gubernatorstwo” oraz „Polski ruch oporu 1939-1947″.


Notowanie z dnia:  30 Wrzesień 2015


10
make-cooking-easier-przepisy-na-cztery-pory-roku-b

Autorka ukazuje przyjemność płynącą z jedzenia w gronie rodziny, pokazując, że atmosferę rodzinnego ciepła można budować samemu każdego dnia. Wystarczy trochę inspiracji. A z pewnością znajdziecie ją w tej wyjątkowej książce.

9
Miecze cesarza

Pierwszy tom niesamowitej epickiej fantasy łączącej tempo działań elitarnej jednostki do zadań specjalnych ze szczyptą ducha zen: „Kronika nieciosanego tronu”.

8
Ściśle tajne

Początki zimnej wojny. Świeżo awansowany młody kapitan Jim Cronley zostaje przerzucony do Amerykańskiej Strefy Okupacyjnej w Niemczech w celu namierzenia rosyjskich agentów…

7
Polski ruch oporu 1939-1947

W swojej książce Williamson wybiega poza zakończenie II wojny światowej i opisuje walkę byłych żołnierzy Armii Krajowej z proradzieckimi komunistami aż do ugruntowania się władzy ludowej w 1947 r.

6
Generalne Gubernatorstwo. Mroczne serce Europy Hitlera

Mroczne serce okupowanej Europy przedstawia pełną historię nazistowskiego reżimu okupacyjnego w Polsce oraz tragicznych doświadczeń Polaków, Żydów i przedstawicieli innych narodów…

5
Prezydencki romans

Pewnego późnego wieczoru przypadkiem natyka się na prezydenta. Niewinny pocałunek, a potem flirt szybko przestaje wystarczać…

4
Młodość

Przyjaźń, pożądanie, sztuka, przygoda dwóch przyjaciół, którzy walczą z przemijającym czasem.

3
Morze drzazg. Tom 2. Pół świata

„Pół świata” to zapadające w pamięć opisy pojedynków i poruszające historie młodych ludzi, którzy na naszych oczach stają się dorośli.

2
Kroniki Cliftonów. Tom 5. Potężniejszy od miecza

Jeffrey Archer kontynuuje fascynującą opowieść o rodzinie Cliftonów i Barringtonów z jeszcze większą niż dotychczas brawurą.

Pakt Piłsudski-Lenin

W 1920 roku w interesie Polski leżało zawarcie antysowieckiego paktu z rosyjskim obozem „białych”. Niestety Piłsudski podjął tajne rozmowy z Leninem… 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, DW Rebis
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2332  razy.