Wśród bestsellerów poświęconych poprawieniu sylwetki ciała na 1 miejscu notowania znalazł się poradnik wymagający od nas samych poświęcenia, książka „Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania”.


Notowanie z dnia:  16 Wrzesień 2016


10
Joga dla ciała, oddechu i umysłu

Tym, co odróżnia ten tytuł od innych dzieł o zbliżonej tematyce, jest nacisk na indywidualizację programu terapeutycznego oraz przełożenie filozofii Jogasutr na język codziennej praktyki.

9
Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

Autor dzieli się swoim doświadczeniem, prezentując fizyczne korzyści płynące z ćwiczeń yin jogi oraz wyjaśnia, na jakie sposoby ona może Ci pomóc energetycznie, emocjonalnie i umysłowo.

8
Stretching. Ilustrowany przewodnik

Jedyne w swoim rodzaju podejście anatomiczne, ilustrowane rycinami, sprawi, że przewodnik ten pomoże zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym odkryć, czym jest stretching i jak poprawić swoje wyniki sportowe.

7
przepis-na-sukces-ewy-chodakowskiej-b

Po sukcesie bestsellera Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską i dziennika fitness Rok z Ewą Chodakowską opracowała kompleksowy poradnik dla osób, które chcą żyć zdrowo na co dzień.

6
pokochaj-siebie-eb

Jak osiągnąć szczęście i sukces życiowy? Jak wyzbyć się bezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu?

5
5 minut dla stawów

Przystępne opisy dolegliwości połączone z opisami ćwiczeń i instruktażowymi fotografiami zmobilizują do właściwej troski o swoje zdrowie.

4
Joga kręgosłupa

55 pozycji krokodyla było inspiracją dla ćwiczeń przedstawionych w niniejszej książce.

3
Płaski brzuch w 8 tygodni

8-tygodniowy plan treningowy oraz dietetyczny, który pozwoli uzyskać płaski brzuch.

2
Alkaliczny styl życia

Zła dieta, stres, nadmiar używek i brak ruchu – wszystko to powoduje, że bardzo trudno utrzymać równowagę pH, która odpowiada za dobry stan zdrowia.

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

Wszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki, Ravelo
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1224  razy.