Ewa Chodakowska, w ubiegłorocznym stroju, wbiegła na 1 miejsce notowania, aby znów podpowiadać nam, jak zmienić życie.


Notowanie z dnia:  12 Marzec 2014


10
jak-mowic-zeby-dzieci-nas-sluchaly-jak-sluchac-zeby-dzieci-do-nas-mowily-b
Faber Adele, Mazlish Elaine

Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi – i… nie tylko z nimi – sprawiają, że książka jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez dzieci kochanym i rozumianym.

9
nie-tlumacz-sie-dzialaj-odkryj-moc-samodyscypliny-b

Czy chciałbyś zarabiać dwa razy więcej? Spłacić kredyt? A może schudnąć? Zapewne nie tylko tego pragniesz, ale nawet wiesz, co musisz zrobić, żeby to osiągnąć.

8
pelna-moc-mozliwosci-b

Odwaga to zaufanie do siebie, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu, pasja, praca, marzenia, odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości.

7
w-paryzu-dzieci-nie-grymasza-b

Świetna pozycja dla osób, które poszukują praktycznej wiedzy na temat wychowania i próbują odnaleźć własną, rodzicielską drogę.

6
i-jak-tu-nie-biegac-b

Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży.

5
jestem-bogiem-podswiadomosci-b

Bóg to Siła Mądrości i Prawdy. Przynależysz do niej w taki sam sposób jak gwiazdy, planety i światło.

4
rok-z-ewa-chodakowska-b

„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

3
jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie.

2
bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich.

zmien-swoje-zycie-z-ewa-chodakowska-b

Książka zawiera instrukcje i wskazówki dotyczące treningów oraz praktyczne porady na temat diety i zdrowego stylu życia. Jest to kompleksowy program miesięcznej metamorfozy podzielony na 30 dni. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 371  razy.