Pierwsza trójka bez zmian – tylko że w odmiennej konfiguracji. Zrobiło się cieplej i Ewa Chodakowska powraca… – na razie rozdzielając książki Reginy Brett.

Czyżby czekał nas kolejny rok z Ewą Chodakowską?


Notowanie z dnia:  28 Luty 2014


10
jak-mowic-zeby-dzieci-nas-sluchaly-jak-sluchac-zeby-dzieci-do-nas-mowily-b
Faber Adele, Mazlish Elaine

Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi – i… nie tylko z nimi – sprawiają, że książka jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez dzieci kochanym i rozumianym.

9
sila-ukrytej-perswazji
Kevin Hogan

Choć brzmi to jak banał, czasem jedna rozmowa może zmienić całe twoje życie, zdecydować o tym, ile będziesz zarabiać, czy zdobędziesz wymarzoną pracę lub korzystny kontrakt.

8
rok-z-ewa-chodakowska-b

„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

7
zamien-chemie-na-jedzenie-b

Książka, w której autorka udziela porad, jak unikać szkodliwej żywności oraz jakie naczynia będą najlepsze w kuchni.

6
w-paryzu-dzieci-nie-grymasza-b

Świetna pozycja dla osób, które poszukują praktycznej wiedzy na temat wychowania i próbują odnaleźć własną, rodzicielską drogę.

5
pelna-moc-mozliwosci-b

Odwaga to zaufanie do siebie, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu, pasja, praca, marzenia, odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości.

4
7-nawykow-skutecznego-dzialania-b

Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.

3
jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie.

2
zmien-swoje-zycie-z-ewa-chodakowska-b

Książka zawiera instrukcje i wskazówki dotyczące treningów oraz praktyczne porady na temat diety i zdrowego stylu życia. Jest to kompleksowy program miesięcznej metamorfozy podzielony na 30 dni.

bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 417  razy.