Rok się kończy… ale czy również rok z Ewą Chodakowską. Z kim wejdziemy w Nowy Rok?


Notowanie z dnia:  07 Grudzień 2013


10
fc-barcelona-b

Nawet jeśli nie jest się fanem Dumy Katalonii, to niewiedza na temat tego klubu nie przystoi prawdziwemu fanowi piłki nożnej.

9
7-nawykow-skutecznego-dzialania-b

Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.

8
kurs-szczescia-b

Kodów w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia. I nie wystarczy jedna fantastyczna decyzja. Trzeba ją podejmować na nowo codziennie i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć nowy sposób myślenia.

7
bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich.

6
jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie.

5
zamien-chemie-na-jedzenie-b

Książka, w której autorka udziela porad, jak unikać szkodliwej żywności oraz jakie naczynia będą najlepsze w kuchni.

4
glaskologia-b

To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak. Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy…

3
rzeczowo-o-modzie-meskiej-b
Kędziora Michał

„Rzeczowo o modzie męskiej” jest kompleksowym, przystępnie napisanym przewodnikiem po świecie mody męskiej.

2
rok-z-ewa-chodakowska-b

„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

zmien-swoje-zycie-z-ewa-chodakowska-b

Książka zawiera instrukcje i wskazówki dotyczące treningów oraz praktyczne porady na temat diety i zdrowego stylu życia. Jest to kompleksowy program miesięcznej metamorfozy podzielony na 30 dni. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 496  razy.