Poradniki Reginy Brett – z cudem, a nawet Bogiem w tytule -na pierwszych dwóch miejscach poradników w empik.com.

Jeśli chodzi o Ewę Chodaksowką, królującą na listach w ubiegłym roku, to jej książki wciąż odnajdziemy na liście, chociaż na dalszych pozycjach.


Notowanie z dnia:  30 Styczeń 2014


10
polozna-b

Autobiograficzna opowieść Jeannette Kalyty, najbardziej znanej polskiej położnej.

9
rok-z-ewa-chodakowska-b

„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

8
w-paryzu-dzieci-nie-grymasza-b

Świetna pozycja dla osób, które poszukują praktycznej wiedzy na temat wychowania i próbują odnaleźć własną, rodzicielską drogę.

7
7-nawykow-skutecznego-dzialania-b

Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.

6
glaskologia-b

To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak. Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy…

5
trening-szczescia-b

Fałszywe kody podświadomości są jak uparta sprężyna. Myślisz, że już je zwinęłaś w nowy kształt, zaczynasz tańczyć z radości, a one łup!

4
zamien-chemie-na-jedzenie-b

Książka, w której autorka udziela porad, jak unikać szkodliwej żywności oraz jakie naczynia będą najlepsze w kuchni.

3
zmien-swoje-zycie-z-ewa-chodakowska-b

Książka zawiera instrukcje i wskazówki dotyczące treningów oraz praktyczne porady na temat diety i zdrowego stylu życia. Jest to kompleksowy program miesięcznej metamorfozy podzielony na 30 dni.

2
bog-nigdy-nie-mruga-b

Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich.

jestes-cudem-b

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, poradniki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 448  razy.