Jeśli wybieracie się na wakacje nad wodą, a niewiele wiecie o pływaniu czy żeglarstwie – to czym szybciej zajrzyjcie na książek z notowania bestsellerów sportu i wypoczynku księgarni EMPiK.


Notowanie z dnia:  4 Czerwiec 2014


10
mazury-przewodnik-dla-zeglarzy-b

Przewodnik zawiera opisy portów i marin, wraz z dokładnymi planami.

9
sternik-motorowodny-b
Andrzej Ostrowski

Podręcznik zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na stopień sternika motorowodnego, zarówno elementy teorii, jak i porady praktyczne.

8
trymowanie-zagli-podrecznik-rya-b

Podręcznik RYA Trymowanie żagli zawiera wszystkie informacje pomocne dla poznania działania żagli i ich optymalnego dostrojenia podczas żeglugi różnymi kursami i w różnych warunkach.

7
reeds-vademecum-skipera-b

Wydanie szóste zostało uzupełnione o dodatkowe wiadomości dotyczące pływów, map elektronicznych, manewrowania i prac bosmańskich, a także o nowy dział dotyczący współdziałania wiatru i żagli.

6
zeglowanie-w-trudnych-warunkach-b
Adlard Coles, Peter Bruce

Obecna, piąta edycja tej klasycznej już pozycji zawiera całe mnóstwo rad ekspertów, z których wielu to najlepsi współcześni żeglarze, a także wiele nowych opisów wypadków jachtów żaglowych i motorowych…

5
sterniku-co-teraz-b

Od trafności i szybkości decyzji sternika zależy często los jachtu i załogi, a zdarza się, że wariantów postępowania jest wiele.

4
kitesurfing-bezpieczny-i-latwy-b

Kitesurfing jest sportem bezpiecznym, pod warunkiem, że osoby które go uprawiają posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz postępują zgodnie z pewnymi zasadami.

3
plywanie-dla-kazdego-b

Pragniesz zrewolucjonizować swoje podejście do pływania? Książka „Pływanie dla każdego” wprowadzi Cię w tajniki metody Total Immersion.

2
zeglarz-jachtowy-i-jachtowy-sternik-morski-cd-b

Zawiera całość materiału wymaganego podczas egzaminów na stopień żeglarza i sternika jachtowego, a ponad 400 barwnych ilustracji ułatwia zrozumienie omawianych zagadnień.

zeglarz-jachtowy-b

Żeglarz jachtowy to skrócona i zaktualizowana wersja książki „Żeglarz i sternik jachtowy” tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, sport i wypoczynek
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 398  razy.