Rysunek klasyczny? A może Manga lub komiks? Z bestsellerami poradników do malowania i rysowania to żaden kłopot.


Notowanie z dnia:  15 Maj 2014


10
szkola-rysowania-i-malowania-prosta-droga-do-sukcesu-b
opracowanie zbiorowe

Znajdziesz tu wszystko, aby krok po kroku rozwijać swoje umiejętności rysowania i malowania akwarelami, farbami akrylowymi albo olejnymi.

9
kazdy-moze-rysowac-b
Barber Barrington

Barrington Barber, autor tego przyjaznego podręcznika rysowania uważa, że każdy, niezależnie od poziomu swoich doświadczeń może nauczyć się rysować.

8
rysowanie-postaci-ludzkiej-b
Barber Barrington

Umiejętność prawidłowego rysowania postaci ludzkiej była i nadal jest celem większości artystów mimo tendencji w sztuce współczesnej do odchodzenia od przedstawień realistycznych i do zwrotu ku różnym formom abstrakcji i deformacji.

7
rysunek-przewodnik-po-sztuce-rysowania-b
Civardi Giovanni

Porady techniczne oraz praktyczne wskazówki jakich Civardi dostarcza, w połączeniu z jego wyjątkowymi rysunkami sprawiają, że niniejsza książka jest doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji dla każdego artysty.

6
rysowanie-dla-poczatkujacych-b
Mark i Mary Willenbrink

Lekcje zawarte w tej książce nauczą Was jak szkicować, posługiwać się szkicem walorowym, światłocieniowym i konturowym, posługiwać się proporcjami i perspektywą, stosować kontrast, walor, światło i cień.

5
manga-sztuka-rysowania-b
Ben Krefta

Książka – przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych rysowników – zawiera wszystko, co jest potrzebne do rysowania mangi, od porad na temat wyboru podstawowych materiałów po opis tworzenia własnych, zupełnie nowych i fascynujących bohaterów.

4
sztuka-rysowania-b

Sztuka rysowania to nieoceniona pomoc zarówno dla początkujących twórców, jak i dla tych, którzy pierwsze artystyczne próby mają już za sobą, ale chcą rozwijać swój warsztat.

3
kurs-rysowania-postaci-komiksowych-b

Kurs rysowania postaci komiksowych to kompletny poradnik, w którym Christopher Hart omówił różnorodne zagadnienia na temat rysowania, od podstawowych kształtów głowy po zaawansowane figury, przydatne zarówno podczas rysowania dla przyjemności, jak i zawodowo

2
kurs-rysowania-dla-kazdego-b

Kurs rysowania dla każdego to książka napisana z myślą o tych, którzy chcą odkryć artystyczną stronę swojej natury, ale nie mają wcześniejszych doświadczeń związanych ze sztuką rysowania.

tajniki-rysunku-manga-b
Mark Crilley

Mark Crilley pokazuje, w jaki sposób stworzyć prawdziwy, autentyczny mangowy styl – od rysowania twarzy i całych postaci, po rozplanowywanie niesamowitych, pełnych dramaturgii scen. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, hobby
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 750  razy.