„Metoda dwupunktowa dla każdego” pokonała „Zakwaszenie”.

To dobra nowina, bo lepiej pogłębiać swoją świadomość, niż martwić się o zdrowie fizyczne.


Notowanie z dnia:  31 Maj 2014


10
krzem-pierwiastek-zycia-b
Krzysztof Janusz Krupka

Dowiesz się, jak fundamentalne znaczenie ma ten pierwiastek dla naszego ciała i naszego zdrowia, zwłaszcza że większość z nas – nie zdając sobie z tego sprawy – cierpi na trwały i znaczący niedobór krzemu w organizmie.

9
fizyka-cudow-materializujac-swiadomosc-b
Richard Bartlett

„Matryca energetyczna” ukazuje praktyczne zastosowanie najnowszych odkryć z pogranicza medycyny, fizyki i… religii.

8
leczenie-zywieniem-b
Jadwiga Kempisty

Autorka twórczo wykorzystuje tradycyjne i doświadczenia z zakresu zdrowego żywienia oraz lecznictwa pochodzące z rozmaitych kultur, między innymi chińskiej, żydowskiej, staropolskiej, łącząc je wszystkie z najnowszymi osiągnięciami medycyny molekularnej.

7
leczenie-bioenergia-wedlug-metody-zdenka-domancica-b
Radovan Starc

Zdenko Domančić, światowej sławy bioenergoterapeuta, twórca oryginalnej i naturalnej metody leczenia bioenergią, którą zastosował w praktyce i według której działa już 30 lat.

6
woda-utleniona-b
Nieumywakin I.

Książka zawiera mnóstwo informacji o tym, jak w praktyce stosować nadtlenek wodoru. Podaje optymalne dawkowania, zawiera relacje o odczuciach pacjentów i wyniki kuracji.

5
matryca-energetyczna-b
Richard Bartlett

Matryca Energetyczna to energia, która potrafi uwolnić siły tkwiące w każdym z nas, także w Tobie. Wystarczy, że połączysz łagodny dotyk i skupioną myśl, a wydobyta energia stanie się ukojeniem dla ciała i umysłu.

4
eufouczucie-b

W trzeciej już książce dr Franka Kinslowa wyjdziesz poza natychmiastową uzdrawiającą moc Synchronizacji Kwantowej, by dzięki jednej procedurze osiągnąć swoje najgłębsze duchowe i materialne cele.

3
modelowanie-przyszlosci-b
Gibert Vitaliy

Książka Vitaliya Giberta przeniesie Cię do czasów szczęśliwego dzieciństwa, do tych odczuć, kiedy bez lęku o przyszłość bujałeś się na huśtawce, z głową w chmurach przemierzałeś ukwiecone polany…

2
zakwaszenie-b2
Norbert Treutwein

Jak rozpoznać chorobę i skutecznie wyrównać zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej naturalnymi metodami.

metoda-dwupunktowa-dla-kazdego-b

Metoda dwupunktowa dotyczy każdego aspektu życia – zmiany negatywnych przekonań, poprawy zdrowia, relacji, czy nawet finansów. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, ezoteryka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 436  razy.