Sadzić można wszystko, ale równie ważną decyzją jak co – jest pytanie kiedy?

Do takiego wniosku doszli klienci księgarni Matras szukający poradników do prac w ogrodzie. Kalendarz-poradnik „Wpływ Księżyca 2016. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok” na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  20 Kwiecień 2016


10
Dziko rosnące róże Europy

Książka przeznaczona nie tylko dla osób ściśle zainteresowanych tą fascynującą grupą roślin, ale dla najszerszego grona odbiorców.

9
Cięcie drzew owocowych

O tego rodzaju opracowanie, wyczerpująco opisujące wszystkie prace: od sadzenia po przechowywanie owoców, dopominali się również ci, którzy opiekują się swoimi przydomowymi ogrodami.

8
Mała architektura ogrodowa

Ta książka to zbiór fachowych informacji o materiałach potrzebnych do budowy i praktycznych rad architekta krajobrazu dla każdego kto samodzielnie chce stworzyć niepowtarzalne budowle ogrodowe.

7
Drzewa i krzewy iglaste

Autor opisuje, jak dobierać rośliny iglaste, jak je sadzić, pielęgnować.

6
Funkie

Te przybyłe ze wschodniej Azji rośliny wyróżniają się interesującym pokrojem, ozdobnymi przez cały sezon wegetacyjny liśćmi o ciekawych kształtach i barwach…

5
Zioła w kuchni. Zdrowo i smacznie

Książka adresowana jest do miłośników kuchni i roślin. W jasny i przejrzysty sposób opisuje wszystkie zioła stosowane w kuchni, ich właściwości smakowe i lecznicze.

4
Zioła w ogrodzie

Smak potraw z dodatkiem świeżo zebranych ziół czy zdrowotne działanie herbat na bazie naturalnego suszu mobilizują, by samodzielnie wyhodować te pożyteczne rośliny.

3
Edukacja ogrodnika

Czytając Edukację ogrodnika, z radością wędrujemy po rozmaitych ogrodach w towarzystwie mądrego, dowcipnego i oświeconego przewodnika.

2
Maja w ogrodzie

Nowe wydanie bestsellerowego poradnika „Maja w ogrodzie” to kompendium wiedzy, z której skorzysta zarówno początkujący, jak i doświadczony ogrodnik.

Wpływ Księżyca 2016

Na sezon 2016 proponuję przemyślenie pozornie błahej, ale jeśli się dobrze zastanowić, fundamentalnej sprawy: jak zagospodarować nie tylko ogród czy balkon, ale i swój wolny czas? 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dom i ogród, Matras
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1340  razy.