Najwyższa pora aby dopieścić nasz ogród. Bestsellery książek do ogrodu księgarni EMPiK na pewno w tym pomogą.


Notowanie z dnia:  28 Maj 2014


10
storczyki-b
Lutz Rollke

Każdy, kto chciałby podziwiać te oryginalne i pełne elegancji kwiaty na swoim parapecie okiennym, powinien poznać ich wymagania i zasady pielęgnacji.

9
ogrod-z-charakterem-jak-go-stworzyc-b

Ogród z charakterem to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są zdjęcia, pobudzające wyobraźnię czytelnika.

8
ogrod-dla-poczatkujacych-b
Czuksanow Witold

Witold Czuksanow przygotował mnóstwo powodów, pretekstów i prawd, z których najprostsza jest taka, że fajnie jest krzątać się między rabatami, obserwować kwiaty i chrupać marchew świeżo wyrwaną z grządki.

7
maja-w-ogrodzie-jesien-zima-b

Autorka podpowie, co zrobić, by ogród jesienią był piękny i przetrwał w jak najlepszym stanie zimę. Doradzi jak ustrzec się przed szkodnikami i chorobami, a także, jak należy je zwalczać.

6
prace-w-drewnie-b
opracowanie zbiorowe

Przystępnie napisany przewodnik po rozmaitych technikach obróbki drewna zawiera szczegółowe instrukcje doświadczonego zespołu stolarzy i rady jak używać poszczególnych narzędzi stolarskich.

5
nowy-ogrod-naturalny-b
Simone Kern

Zaskakujące inspiracje i łatwa pielęgnacja

4
pokochac-ogrod-b

Czym powinien być ogród – jak określić własne potrzeby, oczekiwania i możliwości – m.in. usytuowanie działki, strony świata, właściwości gleby.

3
maja-w-ogrodzie-wiosna-lato-b

W książce Maja w ogrodzie. Wiosna/lato autorka przedstawi wszelkie czynności, które należy wykonać w ogródku w sezonie wiosenno-letnim.

2
encyklopedia-malego-ogrodu-b
Andrew Wilson

Niezbędnik każdego posiadacza małego ogrodu, który podpowie jak zaaranżować i wykorzystać niewielką przestrzeń.

wielka-ksiega-ogrodnika-i-dzialkowca-praktyczny-poradnik-b
Kawollek Wolfgang

Wielka księga ogrodnika i działkowca – to podstawowy kanon wiedzy – nieodzowny dla każdego, kto pragnie mieć własny ogród! 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dom i ogród
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 547  razy.