W ubiegłym roku Agnieszka Chylińska zaskoczyła nas książką „Zezia i Giler”, która szybko wskoczyła na 1 miejsca list bestsellerów.W tym roku wydała kontynuację, z nowym bohaterem Oczakiem – i książka „Zezia, Giler i Oczak” ponownie na szczycie bestsellerów.


Notowanie z dnia:  21 Listopad 2013


10
legendy-polskie-wandy-chotomskiej-b

Legendy, które znajdziecie Państwo w tej książce, opowiedziała mi kiedyś babcia. A teraz, po latach, ja opowiadam je Wam. Moim Czytelnikom.

9
poczytaj-mi-mamo-ksiega-czwarta-b

W „Poczytaj mi, mamo. Księdze czwartej” po raz kolejny otwieramy drzwi do pełnego magii i nostalgii królestwa naszego dzieciństwa…

8
dzieci-z-bullerbyn-b

W tej książce, która podbiła cały świat, każdy najzwyczajniejszy dzień sześciorga dzieci z małej szwedzkiej wioski przedstawiony jest jak najciekawsza przygoda.

7
ksiega-mody-violetta-b

Z Księgą mody zaprojektujesz niepowtarzalne kreacje dla bohaterek twojego ulubionego serialu. Wewnątrz znajdziesz testy i porady, szablony i naklejki a także wspaniałe kolorowe desenie.

6
wielka-ksiega-basia-b

Wielka księga. Basia” to zbiór opowiadań publikowanych w latach 2011-2012 w miesięczniku Dziecko.

5
franklin-i-boze-narodzenie-b

Franklin podobnie jak my przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Pomóżcie mu ubrać choinkę, spakować prezenty, zbudować domek z piernika.

4
tajemnica-plywalni-b

Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

3
magiczne-drzewo-gra-b

„Magiczne drzewo. Gra” Andrzeja Maleszki to powieść przygodowa pełna zaskakujących zwrotów akcji o szczęściu, pechu i przyjaźni.

2
franklin-przygotowuje-swieta-b

Tym razem Franklin nocuje u swojego przyjaciela, misia i… nie wszystko okazuje się takie jak we własnym domu.

Zezia, Giler i Oczak

Opowieść o ciepłej i dobrej rodzinie – niby zwyczajna, a jednak niezwykle głęboka. Mądra, wzruszająca i zabawna. Dla dzieci i dorosłych. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dla dzieci, młodzieży
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 700  razy.