Mapy na szczycie i dole listy, a pomiędzy książeczki z cyklu „Co to takiego?” – oto ustawienie lutowego notowania książek dla dzieci księgarni EMPiK.


Notowanie z dnia:  18 Luty 2014


10
mapownik-czyli-praktyczny-kurs-mazania-po-mapach-b

Blok pełen kreatywnych zadań rysunkowych inspirowanych bestsellerową książką „Mapy”.

9
miasteczko-mamoko-b
Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska

Pomysłowa książka z obrazkami autorstwa Daniela i Aleksandry Mizielińskich. Każda strona przedstawia fragment panoramy tytułowego miasteczka.

8
dobro-i-zlo-co-to-takiego-b
Oscar Brenifier

Dzieci często zadają pytania mające naturę pytań filozoficznych. Wobec takich pytań dorośli niejednokrotnie czują się bezradni. Nie wiedzą, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi na trudne tematy, jakich udzielić odpowiedzi.

7
uczucia-co-to-takiego-b
Oscar Brenifier

Dzieci często zadają pytania mające naturę pytań filozoficznych. Wobec takich pytań dorośli niejednokrotnie czują się bezradni. Nie wiedzą, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi na trudne tematy, jakich udzielić odpowiedzi.

6
wiosna-na-ulicy-czeresniowej-b
Susanne Berner Rotraut

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo.

5
zezia-i-giler-b

„Zezia i Giler” to debiut literacki Agnieszki Chylińskiej, oparty na jej własnych wspomnieniach.

4
violetta-sekrety-i-marzenia-violetty-rok-pozniej-b
opracowanie zbiorowe

Książka Sekrety i marzenia Violetty – rok później, oparta na lubianym serialu Disney Channel

3
pionierzy-czyli-poczet-niewiarygodnie-pracowitych-polakow-b
Dzienkiewicz Marta

Ta książka to połączenie encyklopedii z anegdotą, sensacją, plotką. Wciągające, czasem mrożące krew w żyłach, a czasem zabawne opowieści o Polakach, którzy dokonali tego, co nikomu przed nimi się nie udało.

2
nawet-nie-wiesz-jak-bardzo-cie-kocham-b
Sam McBratney

Czasami szukasz słów, żeby komuś powiedzieć, jak bardzo, ale to bardzo go kochasz. Ale miłość niełatwo jest zmierzyć. Wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple i zrozumieniu.

mapy-b

Publikacja zawiera 51 ogromnych map, które poprowadzą cię przez 42 kraje na 6 kontynentach, a dodatkowo niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dla dzieci, młodzieży
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 423  razy.