Agnieszka Stelmaszyk opanowała dziecięcy świat kwietniowych notowania bestsellerów w księgarni EMPiK.

Na liście aż 4 pozycje z 6 tomowego cyklu Kroniki Archeo.


Notowanie z dnia:  10 Kwiecień 2014


10
dawno-temu-w-mamoko-b
Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński

Kontynuacja bestsellerowej książki „Miasteczko Mamoko”. Tym razem pełna szczegółów rysunkowa opowieść toczy się w średniowieczu.

9
tajemnica-klejnotu-nefertiti-b

Zaczęło się zupełnie niewinnie od artykułu w gazecie: w Egipcie odkryto nowy grobowiec. Dalej wypadki potoczyły się już lawinowo. Każdy, kto choć trochę interesuje się archeologią, rusza do Kairu.

8
skarb-atlantow-b

Rodzeństwo Ostrowskich po raz kolejny wyrusza na poszukiwania skarbów. Nie zabraknie oczywiście Gardnerów i panny Ofelii. Pojawi się też ktoś niespodziewany, ktoś, kto potrafi przetłumaczyć słowa Spyrosa Dimitriosa…

7
mikolajek-b
Jean-Jacques Sempe, Rene Goscinny

Seria zdobywająca ciągle nowych czytelników w różnym wieku. Na pięć zabawnie zilustrowanych książek składają się historyjki o szkolnych kolegach i rodzinie, śmiesznie opowiadane przez małego Mikołajka.

6
sherlock-lupin-i-ja-trio-czarnej-damy-b
Irene Adler

Jest rok 1870. Troje przyjaciół spędza wakacje nad morzem. Jednak ich beztroskie odpoczywanie kończy się szybko, a dzieci zostają wciągnięte w kryminalną grę

5
klatwa-zlotego-smoka-b

Dlaczego w Londynie giną japońskie dzieła sztuki? Jakie tajemnice kryje statek widmo? Kim jest starzec sączący kufel grogu w zadymionej tawernie? I co ma wspólnego z piratem Blackiem Willem?

4
zezia-i-giler-b

„Zezia i Giler” to debiut literacki Agnieszki Chylińskiej, oparty na jej własnych wspomnieniach.

3
przepowiednia-synow-slonca-b

Młodzi Ostrowscy i ich przyjaciele Gardnerowie przebywają na wakacjach w posiadłości lady Ginevry Carnarvon. Ich spokojny wypoczynek przerywa wzywanie o pomoc.

2
10-niesamowitych-przygod-neli-b

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką.

nawet-nie-wiesz-jak-bardzo-cie-kocham-b
Sam McBratney

Czasami szukasz słów, żeby komuś powiedzieć, jak bardzo, ale to bardzo go kochasz. Ale miłość niełatwo jest zmierzyć. Wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple i zrozumieniu. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dla dzieci, młodzieży
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 443  razy.