W listopadowym notowaniu bestsellerów dla dzieci i młodzieży księgarni Tania Książka jedynym zwiastunem gorączki przedświątecznej jest zbiór opowiadań „W śnieżną noc” (na 5 miejscu).


Notowanie z dnia:  26 Listopad 2014


10
hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera.

9
trylogia-igrzyska-smierci-w-pierscieniu-ognia-kosoglos-b

Pakiet wszystkich trzech tomów serii (Igrzyska śmierci, W pierścieniu ognia, Kosogłos) w atrakcyjnym pudełku z akcentem filmowym oraz w promocyjnej cenie.

8
cztery-niezgodna

Szesnastoletni Tobias, syn przywódcy Altruizmu, dokonał swojego wyboru. Stał się Nieustraszonym o imieniu Cztery, by zacząć wszystko od nowa. I nie pozwolić, by strach zmieniał go w tchórza.

7
magiczne-drzewo-cien-smoka-b

Smok i potężne stwory! Zamek na dnie morza i „cudowne dziecko”… Przygodowa powieść w tempie gry komputerowej, a jednocześnie mądra książka mówiąca o ważnych sprawach dzieci.

6
zbuntowani-b

Zdesperowana Allie zrobi wszystko, by powstrzymać podstępnego wroga. Zgadza się nawet na udział w niebezpiecznych nocnych misjach zorganizowanych przez Lucindę.

5
w-sniezna-noc

Trzy gwiazdy literatury młodzieżowej, z kultowym pisarzem Johnem Greenem na czele, napisały na czas Gwiazdki trzy połączone ze sobą opowiadania.

4
gwiazd-naszych-wina-b

Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena.

3
wnuczka-do-orzechow-b

Kolejny tom „Jeżycjady” – jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący.

2
zniszcz-ten-dziennik-b

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje!

Zostań, jeśli kochasz

Bohaterką powieści „Zostań, jeśli kochasz” jest siedemnastoletnia, uzdolniona muzycznie Mia. W tragicznym wypadku giną najbliżsi krewni dziewczyny, a ona sama doznaje poważnych obrażeń. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dla dzieci, młodzieży
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 779  razy.