Przyszło lato i planeta dobrych myśli opanowała świat w księgarni Tania Książka w czerwcowym notowaniu bestsellerów.


Notowanie z dnia:  25 Czerwiec 2014


10
w-pierscieniu-ognia-b

W pierścieniu ognia to drugi po Igrzyskach śmierci tom trylogii, w której Suzanne Collins opisuje losy Katniss Everdeen – dziewczyny, która nieoczekiwanie staje się symbolem i zarzewiem buntu.

9
niezgodna-b-2014-filmowa

Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony.

8
kuba-i-amelia-godzina-duchow-b

Dwa różne spojrzenia na tę samą historię. Bo czasem warto się zastanowić, co myśli i czuje drugi człowiek, każdy przecież widzi ten sam świat w inny sposób.

7
amelia-i-kuba-godzina-duchow-b

Dwa różne spojrzenia na tę samą historię. Bo czasem warto się zastanowić, co myśli i czuje drugi człowiek, każdy przecież widzi ten sam świat w inny sposób.

6
mroczne-umysly-b

Mam na imię Ruby. Potrafię wedrzeć się do twojego umysłu, a nawet wymazać wspomnienia.

5
gwiazd-naszych-wina-b

Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena.

4
19-razy-katherine-b

Miłość, przyjaźń oraz martwy austro-węgierski arcyksiążę składają się na prawdziwie wybuchową mieszankę w tej przezabawnej, wielowarstwowej powieści o poszukiwaniu samego siebie.

3
nowe-fikolki-pana-pierdziolki-b

Świetna książeczka, dzięki której rodzice i dzieci mogą ćwiczyć pamięć i jednocześnie dobrze się bawić.

2
lament-b
Maggie Stiefvater

Ta piękna i niebanalna opowieść, będąca polskim debiutem autorki, oddaje wiernie obraz celtyckiej baśni, którą przedstawiono w uwspółcześnionej wersji.

planeta-dobrych-mysli-dla-dzieci-od-lat-7-do-100-b

Każdy człowiek sam decyduje o tym jak będzie wyglądało jego życie. Czy chcesz być narzekającym dorosłym, który ma zawsze za mało czasu, za mało pieniędzy i za mało zdrowia? 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, dla dzieci, młodzieży
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 424  razy.