Czarna Owca i kryminały – to synonimy.

Lecz na liście bestsellerów wydawnictwa odnajdziemy też książki dla młodzieży (o kontrowersyjnych tytułach) oraz biografie i poradniki.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2014


10
wielka-ksiega-cipek-wersja-bez-cenzury-b
Dan Höjer, Gunilla Kvarnström

Ogromny sukces Wielkiej księgi siusiaków pokazał, że w temacie edukacji seksualnej dzieci i młodzieży panuje ogromna pustka.

9
komisarz-i-cisza-b
Håkan Nesser

Piąta książka w kryminalnej serii Håkana Nessera o komisarzu Van Veeterenie – kultowej serii powieści kryminalnych w Szwecji.

8
praktyka-uwaznosci-dla-poczatkujacyhc-b

Dzięki Praktyce uważności dla początkujących możesz nauczyć się w jaki sposób przekształcić swoje myślenie, uczucia, sposób pracy oraz relacje z osobami, które kochasz, aby pozostawać w zgodzie i równowadze ze swoim prawdziwym „ja”.

7
dawna-madrosc-na-nowe-czasy
Geseko von Lüpke

W obliczu światowego kryzysu, po raz pierwszy w historii przedstawiciele prastarych mądrości zdecydowali podzielić się swą wiedzą z ludźmi Zachodu.

6
ostatnia-zima-b
Åke Edwardson

Pewnego grudniowego poranka patrol policyjny zostaje wezwany do mieszkania w eleganckiej dzielnicy Göteborga. Mężczyzna, w stanie ciężkiego szoku, leży obok ciała zamordowanej partnerki.

5
to-co-powiesz-moze-zmienic-swiat-b
Marshall B. Rosenberg

Autor pokazuje jak rozwinąć wewnętrzną świadomość pokoju zakorzenionego w języku, którego używamy na co dzień.

4
okladka_porozumie_eps
Marshall B. Rosenberg

Kiedy badałem czynniki, od których zależy nasza umiejętność podtrzymywania w sobie współczucia, nagle uderzyła mnie kluczowa rola języka i sposobu w jaki posługujemy się słowami.

3
powrot-do-zmyslow-b
Stanley H. Block

Rewelacyjny system uzdrawiania umysłu i ciała na miarę XXI wieku, oparty na neurologii i potwierdzony przez naukowców.

2
zgorzkniala-pizda-b
Maria Sveland

Zgorzkniała pizda to bezkompromisowa rozprawa z mitem miłości. Powieść, która odważnie stawia najtrudniejsze pytania o tożsamość, równouprawnienie i rodzicielstwo.

zawod-szpieg-b
Paweł Reszka, Michał Majewski

Pułkownik Aleksander Makowski to legenda polskiego wywiadu. Syn szpiega, wychowany w Londynie oraz Waszyngtonie, stypendysta Harvardu i absolwent szkoły wywiadu w Kiejkutach. Nikt przed Makowskim nie odpowiedział aż tyle o kuchni pracy polskich szpiegów. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Czarna Owca
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 246  razy.