Coraz śmielej myślimy o dalszych wyjazdach. Atlantyk, Amazonia, Tajlandia – kajakiem, pontonem, motocyklem lub nawet pieszo.


Notowanie z dnia:  28 Luty 2015


10
riwiera-francuska-zamki-mariny-winnice-przewodnik-rekreacyjny-b

To nie przypadek, że od kilku już stuleci zmierzają tu tłumnie nie tylko turyści, ale też artyści i przedstawiciele elit.

9
tajski-epizod-z-dreszczykiem-b

To wartka relacja z przygód pewnego Polaka, który postanowił porzucić pracę w korporacji, wyemigrować do Tajlandii i zakosztować egzotycznych rozkoszy, z których słynie ten kraj.

8
barcelona-udany-weekend-b

W tym mieście wielkich architektów, takich jak Antoni Gaudi czy Josep Piug, turysta zachwyci się nie tylko wspaniałymi zabytkami, ale również smakiem tutejszej kuchni i prawdziwego katalońskiego wina.

7
chorwacja-w-kraju-lawendy-i-wina-b

Oprócz propozycji tras turystycznych osoby samodzielnie organizujące swoje wakacje znajdą w przewodniku wiele praktycznych informacji przydatnych przy planowaniu wyjazdu i zwiedzaniu regionu.

6
Bałkany. Bośnia i Hercegowina, Serbia, Macedonia, Kosowo. Wydanie 5

Bałkany to region, który ma moc przyciągania, wręcz uzależniania. Przyczyny bywają rozmaite…

5
ostatni-maraton-b

W Europie nakreśliłem linię przez Niemcy, kawałek Holandii, Belgię, Francję, Hiszpanię i Portugalię. Dalej — przerywaną linią — wyznaczyłem szlak z Lizbony przez Atlantyk do Nowego Jorku w USA.

4
z-nurtem-amazonki-pionierska-wyprawa-piotra-chmielinskiego-b

Dowodzeni przez Polaka bohaterowie zmierzyli się z największą rzeką globu, przez sto siedemdziesiąt dni przemierzając górskie bezdroża, niedostępne kaniony i słynną, amazońską dżunglę, na przemian w pontonie i w kajaku.

3
andaluzja-udane-wakacje-b

Znajdziemy w niej zarówno słońce, morze i piaszczyste plaże, ale także czerwoną ziemię, ośnieżone szczyty Sierra Nevada i oczywiście flamenco

2
motocyklem-po-europie-20-tras-od-baltyku-po-adriatyk-b

0 przemyślanych tras ułatwi Ci zwiedzanie najciekawszych zakątków tej części świata, a praktyczne wskazówki dotyczące przygotowań do wyjazdów sprawią, że nic nie zaskoczy Cię w trasie!

Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean

Transatlantycka Wyprawa Kajakowa to 3200 km pokonanej odległości, prawie 5400 przewiosłowanych kilometrów i niemal 100 dób na oceanie, ale przede wszystkim pierwsze w historii przepłynięcie Atlantyku przez samotnego kajakarza. 
 

Katagoria: bestsellery drukowane, Bezdroża, wakacje i podróże
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 786  razy.