„Samarytanin, kapelusznice i kot” Jana Kaczkowskiego najchętniej słuchaną książką w sierpniu w księgarni Taniej Książki.


Notowanie z dnia:  11 Sierpień 2016


10
Sokół

Polski Kontrwywiad Wojskowy trafia na ślad grupy terrorystycznej przygotowującej zamach na wielką skalę. Terroryści zostają namierzeni, a sytuacja wydaje się opanowana. Do czasu.

9
Umysł ponad umysłem

W prezentowanym wykładzie Alan Watts rozważa nasze fundamentalne dążenie do doskonałości, porusza tematy odpuszczenia, obserwacji, osądzania bądź nieosądzania rzeczy i wydarzeń.

8
czytaj-i-sluchaj-kraina-lodu

W królestwie Arendelle mieszkają dwie siostry, Anna i Elsa. Łączy je wyjątkowa więź. Jednak nawet taka miłość może zostać wystawiona na próbę…

7
Złudzenie

Wielowarstwowa, wyrafinowana i trzymająca w napięciu do ostatniej strony nowa powieść kryminalna z wątkiem psychologicznym autorki bestsellerów Charlotte Link.

6
akrobatyka-malzenska

W czasach kiedy wszystko zupełnie się pomieszało, kiedy na każdym kroku można znaleźć coraz to inną definicję miłości, kiedy kobiety przestają być kobietami, a mężczyźni przestają być mężczyznami…

5
Kości smoka

Bohaterowie „Sieci rozkwitającego kwiatu” i „Interioru” po raz kolejny są uwikłani w sieć morderstw, intryg, sekretów i walkę o władzę.

4
Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu

Eklund nauczy Cię sztuki prezencji, mowy sprzedażowej i mądrych negocjacji.

3
Shantaram

Shantaram to powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia autora – Gregory’ego Davida Robertsa.

2
Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na Twojej drodze do bycia świętym.

Samarytanin, kapelusznice i kot

Trzy historie z życia Jezusa, kilka współczesnych wydarzeń i jeden człowiek to punkt wyjścia do rozmowy na bardzo aktualne tematy. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, Tania Książka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1430  razy.