Na liście bestsellerów audiobooków Taniej Książce dużo kryminałów, lecz na podium pozycja dla dzieci, a na 1 miejscu poradnik dla dorosłych „Potęga teraźniejszości”.


Notowanie z dnia:  10 Luty 2015


10
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

9
co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce-b

Yi Young w wieku piętnastu lat opuszcza swoją biedną chińską rodzinę i zwiedziona rządową obietnicą dobrego wykształcenia emigruje do Szwecji.

8
zdrada-danielle-steel

Tallie, wzięta reżyserka filmowa, tworząca szczęśliwy związek z producentem Huntem, odkrywa, że jej ukochany od dawna ją zdradza.

7
dziewczynka-w-zielonym-sweterku-ab

Zielony sweterek istnieje do dziś. Jest eksponatem w waszyngtońskim Muzeum Holocaustu. Prawdziwa historia Krystyny Chiger – żydowskiej dziewczynki…

6
jak-najwiecej-grobow-ab

Wszyscy miłośnicy Herkulesa Poirota z pewnością pokochają także Alberta Campiona.

5
lewiatan-ab

Rok 1878. Paryżem wstrząsa sensacyjna wiadomość o „zbrodni stulecia”, dokonanej w posiadłości kolekcjonera indyjskich antyków.

4
maigret-i-trup-mlodej-kobiety-ab

Od roku 1930 komisarz Maigret tropi zbrodnie popełniane w barach, na dworcach, w kabaretach no i oczywiści na ulicach Paryża.

3
365-bajek-na-dobranoc-ab

Zbiór 365 ciepłych i sympatycznych bajeczek, których pełen pozytywnych emocji przekaz z pewnością spokojnie ukołysze dzieci do snu

2
wyliczanki-rymowanki-ab

Płyta zawiera 281 wyliczanek i rymowanek doskonałych do słuchania oraz nauki w domu i podróży.

potega-terazniejszosci-b

Adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, Tania Książka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 407  razy.