Religia przeplatana audiobookami dla dzieci i pamfletem politycznym.

Księża górą. Okazuje się, że klienci Taniej Książki najchętniej słuchają audiobooków księży: na 1 miejscu „Wstań” Piotra Pawlukiewicza, na 2 „Samarytanin, kapelusznice i kot” Jana Kaczkowskiego. A na liście są jeszcze książki innych książy. No cóż, każdy może (jeszcze) słuchać, tego kogo chce. Wygląda, że wydawnictwo RTCK (Rób, to co kochasz) znalazło swoją… ambonę.


Notowanie z dnia:  13 Kwiecień 2016


10
tylko-martwi-nie-klamia-b

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic.

9
Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu

Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”.

8
tomek-w-krainie-kangurow-ksiazka-ab

Tomek Wilmowski, syn rewolucjonisty, opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi. Opiekunowie bojąc się o niego, wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji.

7
Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Oto solidna dawka dyskomfortu – dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i milionów Polaków…

6
Projekt: Eliasz. Czym jest męska tożsamość?

Prawdziwy wojownik walczy nocą. Celem najmocniejszych ataków zła są największe pragnienia męskiego serca.

5
Jej wysokość Zosia. Bajeczka do czytania i słuchania

Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi małego czytelnika w cudowny świat baśni. O przygodach Zosi opowiada Olga Borys.

4
Gorączka Lodu. Kraina Lodu. Czytaj i słuchaj

Pamiętacie Annę i Elsę i ich przyjaciół? „Gorączka lodu” to filmowa opowieść, której bohaterowie są znani dzieciom z filmowego hitu Disneya „Kraina lodu”.

3
Stary Testament dzisiaj

Płyta z zapisem wykładów. Stary Testament dzisiaj to zbiór wykładów wygłoszonych w latach 2009-2011 w Chrześcijańskiej Wspólnocie Życie i Misja w Ustroniu.

2
Samarytanin, kapelusznice i kot

Trzy historie z życia Jezusa, kilka współczesnych wydarzeń i jeden człowiek to punkt wyjścia do rozmowy na bardzo aktualne tematy.

Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na Twojej drodze do bycia świętym. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków, Tania Książka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 852  razy.