Słuchamy wszystkiego… Nawet Dzienników Sławomira Mrożka, którego słowa w wersji do posłuchania, zostały bestsellerem grudniowego notowania Matras.


Notowanie z dnia:  17 Grudzień 2013


10
wolanie-kukulki-cd

Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod balkonem jej londyńskiego apartamentu. Policja stwierdza samobójstwo, lecz brat ofiary nie wierzy w tę wersję…

9
kraina-chichow-cd
Jonathan Carroll

Odwołując się do słów samego Carrolla, można by stwierdzić, iż Kraina Chichów to książka, od której czytelnikowi włos się jeży na głowie, gdyż okazuje się, że potworem może być wszystko…

8
humor-w-genach-cd
Hanna Zborowska

Jak może być inaczej, skoro na tym drzewie genealogicznym siedzą i Jan Kobuszewski, i Wiktor Zborowski?

7
przyszlem-czyli-jak-pisalem-scenariusz-o-lechu-walesie-dla-andrzeja-wajdy-cd
Janusz Głowacki

Czarny humor miesza się w tej opowieści z czarną rzeczywistością, tragedia z groteską, prawda z fikcją, a PRL z wolną Polską

6
ja-klara-i-zwierzaki-cd
Dimiter Inkiow

Zapraszamy do świata, w którym pchły ćwiczą cyrkowe ewolucje, koty biegają z dzwonkiem na szyi, a papugi kąpane są razem z klatką.

5
julian-tuwim-dzieciom-cd
Julian Tuwim

30 wierszy Juliana Tuwima

4
w-mogile-ciemnej-cd
Peter Robinson

Pewnego wieczoru nadinspektor Alan Banks, znany z nietuzinkowych i nie zawsze zgodnych z regulaminem metod pracy, zostaje wezwany do komisarza okręgu, Riddle’a. Tam dowiaduje się, że szesnastoletnia córka komisarza, Emily, uciekła z domu i to właśnie on, Banks, ma ją odnaleźć.

3
wielbiciel-cd
Charlotte Link

W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty.

2
korona-sniegu-i-krwi-cd

Pierścień, który zmyje klątwę… Miecz, który skłóci śmiertelnych… Orzeł, który przebudzi królestwo. Czasy Wielkiego Rozbicia. Potężne ongiś królestwo w sercu Europy rozpadło się na księstwa, którymi władają skłóceni ze sobą Piastowie. Od wielu lat Polska nie ma króla, a tron pozostaje pusty.

dziennik-wybor-1962-1989-cd
Sławomir Mrożek

Najważniejsze literackie wydarzenie dekady teraz w formie audiobooka! 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1013  razy.