W czasie świąt starsi będą słuchać prozy Andrzeja Sapkowskiego, a młodsi Astrid Lindgren. Na liście aż po 3 ich książki!


Notowanie z dnia:  23 Grudzień 2013


10
dzieci-z-bullerbyn-audiobook-cd

Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę.

9
pippi-ponczoszanka-audiobook-cd
Lindgren Astrid

Zapraszamy do świata zabaw z Pippi Pończoszanką. Nie chodzi do szkoły, ma walizkę pełną pieniędzy, jej koń mieszka na werandzie, a najbliższym przyjacielem jest sprytna i wesoła małpka Pan Nilsson.

8
emil-ze-smalandii-audiobook-cd

Choć wygląda jak aniołek, śpi w czapce ze swoją ukochaną strzelbą. Zamiast fasolki szparagowej woli zjeść choinkę. Psoci ile się da: szczypie siostrę, gania kota i wkłada głowę do wazy z rosołem.

7
bog-kasa-i-rock-n-roll-audiobook-cd
Hołownia Szymon, Prokop Marcin

Hołownia i Prokop w elektryzującej, spontanicznej rozmowie. Jezus jako marketingowiec, pożytki płynące z noszenia habitu, różnica między Bogiem a idolem, urok pieniędzy i problemy z wolną wolą – to tylko niektóre wątki tej zaskakującej konfrontacji.

6
miedzy-wariatami-b
Meller Marcin

Autorski wybór tekstów znanego dziennikarza – od reportaży o wyprawie z kibicami Legii do Goeteborga przez wojnę ducha świętego w Ugandzie po felietony z ostatnich lat.

5
narrenturm-ab

„Narrenturm” to pierwsza i jednyna w Polsce MEGAPRODUKCJA – ponad 100 aktorów, muzyka filmowa, efekty specjalne Produkcja „Narrenturm” została zrealizowana w formie megaprodukcji przez serwis audioteka.pl oraz Polskie Radio S.A. we współpracy z wydawnictwem superNOWA.

4
bozy-bojownicy-audiobook-cd

Superprodukcja drugiej części słynnej Trylogii Husyckiej Andrzeja Sapkowskiego.

3
zezia-giler-i-oczak-audiobook-cd

W rodzinie Zezików duża zmiana. Pojawia się trzecie dziecko! Zezia Zezik, już trochę starsza, obserwuje swoimi dziecięcymi oczami dobrze nam znany świat i oczarowuje spostrzeżeniami.

2
basnie-dla-dzieci-i-dla-doroslych-ab

Mój kot ma na imię Krzysztof Kolumb. Usiadł na moim biurku, błysnął zielonymi oczami i zapytał co wiem o Złotym Ptaku.

lux-perpetua-audiobook-cd

„Lux perpetua” z języka łacińskiego znaczy dosłownie „nieustające światło” lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie „światłość wiekuista”. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 406  razy.