Szatan z siódmej klasy ujawnił swój talent w czasie wakacji. Czyżby uczniowie, myślący już o końcu roku szkolnego, zechcieli poznać jego metody dedukcji, aby przeżyć równie fantastyczne przygody?


Notowanie z dnia:  02 Czerwiec 2014


10
w-dzungli-zycia-b

Już czas. Możesz zmienić to wszystko, czego nie lubisz w swoim życiu. Możesz wreszcie wstać z kolan i poczuć, że żyjesz. Możesz być szczęśliwa i wolna. Daję słowo honoru.

9
starcie-krolow-b

W każdym z królestw, od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy, dawni wasale Żelaznego Tronu ogłaszają się królami….

8
karolcia-b
Maria Kruger

Książka Marii Krueger, opowiadająca o Karolci, która znalazła zaczarowany koralik, od wielu, wielu lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci.

7
inferno-b

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce.

6
Siła nawyku - Charles Duhigg

Autor na sprawdzonych przykładach dowodzi, że świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele.

5
stulatek-ktory-wyskoczyl-przez-okno-i-zniknal-b

Życiowa podróż szwedzkiego Forresta Gumpa po ostatnich stu latach losów świata.

4
angielski-w-pracy-i-biznesie-ab
Dorota Guzik

Audio kurs na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, którego głównym celem jest pokonanie „bariery” w mówieniu oraz opanowanie słownictwa, pozwalającego na swobodne prowadzenie rozmowy w różnych sytuacjach w pracy.

3
angielski-na-mp3-konwersacje-dla-sredniozaawansowanych-b
Dorota Guzik

Kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest pokonanie „bariery” w mówieniu oraz opanowanie słownictwa pozwalającego na swobodne prowadzenie rozmowy (wymaganego również na egzaminach FCE, CAE i innych).

2
potega-podswiadomosci-b

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

szatan-z-siodmej-klasy-ab
Kornel Makuszyński

Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem? Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 379  razy.