Remigiusz Mróz najchętniej czytanym autorem w Audiotece.pl we wrześniu (Immunitet, Zaginięcie, Kasacja, Rewizja). Jego „Immunitet” na 1 miejscu notowania.


Notowanie z dnia:  28 Wrzesień 2016


10
Rewizja

Kontynuacja bestsellerowej „Kasacji” i „Zaginięcia”.

9
Zaginięcie

Choć alarm w letniskowym domku był włączony przez całą noc, a okna i drzwi starannie zamknięte, to trzyletnia dziewczynka znika bez śladu.

8
kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

7
Skazaniec. Tom 4

To opowieść o rzeczywistości zdominowanej przez instynkt przetrwania, o ludzkim sumieniu i poczuciu godności, jak również o tym, że w każdym człowieku drzemie dzikie zwierzę.

6
Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie

Wiedźmin – pierwsze opowiadanie o wiedźminie Geralcie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i debiut literacki pisarza.

5
Ofiara bez twarzy

Fabian wpada w skomplikowane śledztwo, które budzi w nim wspomnienia z czasów szkolnych, pełne obrazów brutalnego znęcania się nad jednym z uczniów.

4
Shantaram

Shantaram to powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia autora – Gregory’ego Davida Robertsa.

3
Czerwony Kapitan

Dominik Dan to pseudonim autora bestsellerowych słowackich kryminałów z detektywem Richardem Krauze w roli głównej. Autor jet czynnym detektywem wydziału kryminalnego słowackiej policji…

2
Dziewiąty grób

Oficjalnie śledztwo prowadzą służby specjalne, ale zarówno one, jak i Fabian oraz jego ciężarna koleżanka Malin Rehnberg szybko trafiają na ślepy zaułek.

Immunitet

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. 
 

Katagoria: Audioteka.pl, bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1551  razy.