W styczniowym notowaniu audiobooków Audioteki w dziesiątce znajdziemy aż 9 kryminałów lub książek sensacyjnych.

Najwięcej Zygmunta Miłoszewskiego (3 ksiązki). Nieco mniej popularny jest Robert Galbraith (czyli J.K. Rowling) – 2 książki. I to jego/jej „Jedwabnik” został bestsellerem notowania.


Notowanie z dnia:  20 Styczeń 2015


10
ziarno-prawdy-ab

Jest wiosna 2009 roku, prokurator nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza.

9
gra-o-tron-b

W kolejnej książce fantasy Martina Georgea R. R. przenosimy się w Zachodnie Krainy. Po ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad osadami ludzkimi.

8
ojciec-chrzestny-sluchowisko-ab

Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych.

7
lowcy-glow-b

Wartka akcja toczy się w świecie finansowej elity i przestępczym podziemiu. Morderstwa, spektakularne pościgi samochodowe i oszałamiające tempo.

6
wolanie-kukulki-b

Powieść kryminalna J. K. Rowling wydana pod pseudonimem! Książką Wołanie kukułki brytyjska autorka bestsellerów rozpoczyna cykl o detektywie Cormoranie Strike’u.

5
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

4
zly

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu.

3
gniew-ab

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi.

2
niesmiertelni

Ekipa Konrada Wolskiego dociera do ściśle tajnej informacji – na terenie Korei Północnej dokonano próbnych eksplozji ładunków jądrowych wyprodukowanych w Iranie.

jedwabnik-b

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 602  razy.