Co pokrzepiające, w Audiotece.pl w sierpniu słuchaliśmy przede wszystkim polskich autorów.

Czy piszą kryminały, czy fantasy – to już mniej ważne.


Notowanie z dnia:  25 Sierpień 2015


10
uwiklanie

W chłodną niedzielę 5 czerwca 2005 roku Szacki rozpoczyna nowe śledztwo. W klasztorze, w centrum miasta, zamordowano jednego z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej…

9
pochlaniacz-b

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

8
pomnik-cesarzowej-achai-tom-2

Pomnik cesarzowej jest potężny i wzbudza strach. Nadchodzi czas silnych kobiet i równoległych światów.

7
gniew-ab

Cztery lata po wydarzeniach z „Ziarna prawdy”, Szacki mieszka w Olsztynie, gdzie w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi.

6
wolanie-kukulki-b

Powieść kryminalna J. K. Rowling wydana pod pseudonimem! Książką Wołanie kukułki brytyjska autorka bestsellerów rozpoczyna cykl o detektywie Cormoranie Strike’u.

5
farma-lalek-b

Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila…

4
Zwodniczy punkt

Najnowszy satelita NASA wykrywa niezwykły obiekt w lodowcach Arktyki, meteoryt ze śladami życia pozaziemskiego. Biały Dom przygotowuje się do poinformowania o odkryciu światowej opinii publicznej.

3
zly

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu.

2
pomnik-cesarzowej-achai-tom-3-b

Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki

kasacja-b

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. 
 

Katagoria: bestsellery audiobooków
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 741  razy.